Skocz do zawartości
szwabo

Overclocking - czy po powrocie do oryginalnego softu nadal działa.

Rekomendowane odpowiedzi

szwabo

Witam, jesli Motka Milestone była podkrecona na wgranym romie z HTC DESIRE HD, to czy po powrocie do

oryginalnego romu przez program RSD, procesor nadal jest podkrecony? Jesli tak, to czy na niezrootowanym telefonie mogę ustawić standardowe 550mhz?

Proszę o szybka odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

Czy czytales w ogole dzial motki? sadze ze nie. milestone overclock z opisu w AM wymaga roota i stockowego romu. a na niezrootowanym nie podkrecisz wiec z czego chcesz przywrocic standardowe 550?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Milestone Overclock działa tylko z rootowanym telefonem , a jeśli chciał byś podkręcać nierootowany telefon, trzeba to zrobić przez Recovery, jednak i tak nie miał byś kontroli nad taktowaniem procesora .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szwabo

No to wyraznie napisalem, telefon byl zrootowany, podkrecony, ale wgralem oryginalny rom, nieustawiwszy przed wgrywaniem oryginalnego romu standardowych 550mhz. Automatycznie bedzie ustawione z powrotem 550? Nie chce go podkrecac, chce miec 550mhz, jest w zupelnosci wystarczajace do tego telefonu. Dlatego pytam czy ingerencja w procesor zapisuje sie gdzies indziej, czy tylko w romie. Jesli tak, to teraz, skoro juz mam oryginalny rom bedzie standardowe 550mhz. Jesli gdzies indziej to znowu musze go rootowac, ustawic 550mhz i wracac do oryginalu. ;>

Skad mam wiedzieć takie rzeczy, od tego jest forum zeby pytac. Wy siedzicie cale dnie i sie tym bawicie, sa w zyciu inne sprawy ;)

czekam na odpowiedz kogos umiejacego czytac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

Pomogę Ci kolego nieumiejący pisać...

Byś powiedział czym podkręcałeś procek. Bo jeśli programem to po restarcie będzie od nowa 550 a jeśli przez recovery to chyba będzie na stałe, ale bardzo prawdopodobne że po zmianie ROMu trzeba od nowa w recovery podkręcać. Nie podkręcałem przez recovery więc nie wiem do końca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co zaobserwowałem to po zmianie ROM'u OC poprzez openrecovery trzeba powtórzyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi