Skocz do zawartości
lukers

Opera 10.1 beta android jest tutaj

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie wszystko funkcjonuje dobrze...jest zoom jest ok ;-) teraz czas na porownanie predkosci miedzy mini i nowa opera...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest też już w Markecie :-) . Na razie z wykorzystaniem pamięci słabo - po wczytaniu tvn24.pl zajęła 70 mega ram, wbudowana 24 mega.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ResQ

po krotkim tescie ladnie dziala, tylko przy przyblizaniu strony znaczniej dluzej "renderuje" obraz - przez co zanim zniknie zamazana strona mija z 2-3 sek - gdzie na wbudowanej w HTC DHD przegladarce jest to prawie odrazu czytelne. Czasami jak szybciej przewija sie strone to widac bialo szare tlo kwadratowe - i trzeba poczekac na "doladowanie" strony z pamieci...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    uikol

Jakoś wersja Mobile Opery nie przekonuje mnie. Dużo więcej zajmuje pamięci, wolniej ładuje strony, przy przybliżaniu strony trzeba poczekać aż litery nie będą rozmazane, przy cofaniu do poprzedniej strony pobiera dane. Tych wad nie ma Opera Mini. Plusem jest Adobe Flash.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo te dwie przeglądarki są stworzone do zupełnie różnych rzeczy/czynności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest jakiś absurd !! 22 mega po instalce... jak się ma stock rom to można by sobie zainstalować chyba ze 3 takie apki i koniec :(

Generalnie pobawiłem się jakieś kilkanaście minut i..... szybciutko powróciłem do Delfinka HD (ten to dopiero wymiata, a ilość addonów po prostu powala, moim zdaniem numer 1).

Nie polecam opery !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie polecam opery !

Ludzie, nie wiem czy zauważyliście, ale to jest wersja BETA.

Sporo programów (nie mówię tylko o androidzie) w wersji beta potrafi się nawet nie uruchomić, a wy na szybkość narzekacie... Spokojnie, jeśli idą "normalnym torem wydawania" to czeka nas pewnie jeszcze z jedna betka, potem RC (Release Candidate), dopiero potem RTM (Ready to Market- wersja gotowa);)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x