Skocz do zawartości
Meddendir

Telefon wyłącza się podczas ładowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie, to chyba pozbyłem się problemu:hurra:

Wgrałem jeden ze zrootowanych stockowych ROM-ów i od dwóch dni nie mam problemu.

Jeżeli problem ustąpi na zawsze, to będzie można jako przyczynę wyłączania się telefonu upatrywać w wadliwym oprogramowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cześć, dopadł mnie ten problem, mam 8190N z Orange i kilka razy zaspałem już przez to,działo się to bardzo rzadko raz na jakiś raz więc nic z tego nie robiłem. Wyłączał się po naładowaniu na 100% i przy budziku ustawionym, gdzieś czytałem wątek o budziku na forum dużej S3 dlatego myślałem że to jego wina. W końcu się przełamałem na alternatywny budzik i od pewnego czasu chodziłem spać spokojnie lecz dziś znowu replay. Mam dość tego że czasami jadę godzinę lub później do szkoły. Teraz mam najnowszy system z Orange i nie wiem czy zmieniać na najnowszy stock polski lub eu czy całkiem iść z tym na gwarancje. Doradźcie coś...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cześć, dopadł mnie ten problem, mam 8190N z Orange i kilka razy zaspałem już przez to,działo się to bardzo rzadko raz na jakiś raz więc nic z tego nie robiłem. Wyłączał się po naładowaniu na 100% i przy budziku ustawionym, gdzieś czytałem wątek o budziku na forum dużej S3 dlatego myślałem że to jego wina. W końcu się przełamałem na alternatywny budzik i od pewnego czasu chodziłem spać spokojnie lecz dziś znowu replay. Mam dość tego że czasami jadę godzinę lub później do szkoły. Teraz mam najnowszy system z Orange i nie wiem czy zmieniać na najnowszy stock polski lub eu czy całkiem iść z tym na gwarancje. Doradźcie coś...

Wgraj ten rom United Kingdom 2013 November 4.1.2 I8190NXXAMJ2 zawiera język polski,a to że się wyłącza po naładowaniu to wyłącznie wina tego softu który aktualnie posiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam podobny problem z restartowaniem sie i to na dwóch egzemplarzach - jeden jest na brandzie z Orange, drugi tez był na nim ale zmieniłem na CM 11 i dalej jest to samo.

Jedyne co zauważyłem ze to nie musi sie to dziać przy 100%. Kiedyś zauważyłem jak zrestartował się podczas ładowania mimo ze jeszcze nie miał polowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobny problem w Galaxy S6. Wyłącza się po naładowaniu. Co myślicie o kalibracji baterii? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi