Skocz do zawartości
Gość mike1986

S-OFF dla Desire HD + permanentny root

Rekomendowane odpowiedzi

MikeS

aDi1188, rzuć okiem jeden post nad Twoim :)

Wesołych Świąt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MikeS próbuję przez HTCDev ale po wpisaniu komendy: "fastboot oem get_identifier_token"

wyskakuje błąd:

"(bootloader) [ERR] Command error !!!

OKAY [ 0.007s]

finished. total time: 0.008s"

Z tego co czytałem jest to przyczyna nie wgranego RUU ze strony HTCDev.

Niestety żaden RUU nie jest kompatybilny (aktualnie mam 3.13.161.5 Vodafone),

a przy próbie instalacji pojawia się błąd nr. 190, aczkolwiek telefon zaktualizowany do najnowszej wersji.

ACE PVT SHIP S-ON RL

HBOOT-2.00.0027

MICROP-0438

RADIO-26.14.52.27

eMMC-boot

Ma ktoś jakiś pomysł, co robić dalej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moknąłbym prosić o reupload VISIONary

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Atreyu

Ja mam same problemy z tym wszystkim. Zainstalowalem Visionary r14, uruchomilem i dalem "temporary root" byl napis "please wait" po chwili zrobil sie czarny ekran i dalej juz nic, pasek na gorze gdzie podana jest godzina, stan baterii czy tez zasieg byl widoczny. Jakos wyszedlem z tego, uruchomilem cmd, wszedlem w sdk\tools, wpisalem "adb shell" i jedynie co mi wyskoczylo to "Nazwa "adb" nie jest rozpoznawalna jako polecenie zewnetrzne lub wewnetrzne..." zrobilem aktualizacje sdk, pojawil sie folder "platform-tools" w srodku tego folderu jest ten pliczek "adb", wchodze znowu w cmd i dalej wyskakuje to samo, jeszcze moment a krew mnie zaleje. Wersja andka 2.3.5, nr oprogramowania 3.12.405.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro zainstalowałeś na fonie Visionary, to teraz reset fona, po resecie wejdź w Visionary na fonie i daj root, potem podłącz fona pod kompa , następnie wejdź na kompie do katalogu z adb (platform-tools) i tam odpal CMD (Shift+PPM i Otwórz okno komend tutaj), dopiero wtedy wpisuj komendy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Root'ował ktoś ostanio HTC Desire HD ? Już od kilku dni zastanawiam się nad root'em ale widzę, że te metody są z ponad 2 lat temu. Przydało by się żeby ktoś napisał poradnik od nowa i sprawdził metody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie metody opisane tutaj na forum są aktualne i nie trzeba ich sprawdzać bo nic się od tego czasu nie zmieniło:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

android 2.3.5 soft 3.12.405.1

witam specjalistów,

mi udało się zdjąć blokadę BL oraz zrobić roota ale nie mogę sobie poradzić z S-ON

wątki dot. zdjęcia blokad są faktycznie stare, linki często już nie działają itd...

może ktoś z Was pomoże mi co zrobić dalej aby mieć wymarzone S-OFF

Edytowane przez czysty76
    do podziękowań jest system piwny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rieju

Po wpisaniu su mam Permission denied i nie pojawia mi się #, tylko dalej te "S", tj. u kolegi czujnego, z tym, że u mnie nic w telefonie nie wyskakuje, Visionary + mam włączone, zrootowało niby tego grata, ale później jak chce w to wejść to przywiesza ten telefon na czarny ekran, tylko górna belka śmiga, po 5-10 min wyrzuca do menu spowrotem. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi