Skocz do zawartości
Gość mike1986

S-OFF dla Desire HD + permanentny root

Rekomendowane odpowiedzi

Nic straconego, poczekaj spokojnie parę dni a chłopaki na XDA już znajdą złoty środek na to. Złamali poprzednie zabezpieczenia to i z tymi dadzą sobie rade.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy nie ma jakiejś drogi, aby przywrócić oryginalny soft 1.32.405.3 po wgraniu 1.72.405.3? Telefon dziewica, nie rootowany.

Ruszyło mnie, aby zmodyfikować ten telefon, bo na poprzednim sofcie chodził znacznie lepiej. Teraz zamula nawet w trybie debugowania. Mam zamiar ostatecznie wgrać cyanogenmod.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeśli nie masz radio s-off to póki co nie ma takiej możliwości.

Czy chodzi o ten s-off co jest w temacie? Jestem początkujący. mam soft 1.72.405.3 i nie mogę usunąć aplikacji za pomocą visionary( ponoć to działa tylko na starszej wersji) Czy opłaca się to robić? raczej nie długo będzie gingerbread

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz dziewiczy telefon z softem 1.72.405.3 to Visionary nie zadziała na chwilę obecną.

Mnie już to wkurza tak bardzo, że chyba sprzedam mojego HTC i kupię drugiego ze starszym softem, aby móc zhackować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak masz dziewiczy telefon z softem 1.72.405.3 to Visionary nie zadziała na chwilę obecną.

Mnie już to wkurza tak bardzo, że chyba sprzedam mojego HTC i kupię drugiego ze starszym softem, aby móc zhackować.

O to chodzi ze miałem wcześniej stary tylko zaktualizowałem do tej ze wersji. Nawet przywracałem ustawienia fabryczne i jest nowy. Może coś zrobiłem źle bo mi tez przywróciło programy w tym niechcianego i odinstalowanego(przed ta operacja) task killera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    już istnieje możliwość downgrade'u... mi się udało

A jak to zrobiłeś jeśli mogę wiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zepik
    A masz w folderze tools plik adb.exe? Jeśli masz najnowsze SDK to jest w platfor-tools. Trzeba jednka najpierw zainstalować najnowsze SDK (nie było takiej potrzby w starej wersji).

Witam.

Miałem ten sam problem,zainstalowałem nowe SDK ze wspomnianym plikiem i niestety..Po wpisaniu adb shell

mam komunikat: device not found

Mam oczywiście zrobiony root,tel jest w trybie debugowania.Nie wiem jak to przeskoczyć..(?)

Od kilku dni walczę na różne sposoby żeby zrobić S-OFF.

Prosiłbym o jakąś wskazówkę,poradę.

Pozdrawiam..

Edit-Już zaradziłem temu.Zainstalowałem najnowsze sterowniki,tel. jest już S-OFF :)

Edytowane przez zepik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi