Skocz do zawartości
Gość mike1986

S-OFF dla Desire HD + permanentny root

Rekomendowane odpowiedzi

Wpisujemy insmod /sdcard/wpx.ko

U mnie pisze insmod /sdcard/wpx.ko: not found

Mam ten plik na karcie nie wklejalem go do żadnego folderu, więc czemu nie może go znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dod6

Sprawdź czy aby na pewno dałeś spację po 'insmod'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@up

Dzięki trzeba było tylko dać spację :P Moglibyście uprzedzić ,że po tym jest black screen przez 3 minuty. O mały nie dostałem zawału uff.

Edytowane przez Ciasteczko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam, mam same problemy z tym telefonem od samego początku, ostatnio wrócił z serwisu ale nadal mu odbija(odpowiedz serwisu -sprawny)

próbuję wgrać inny rom ale coś nawala na samym starcie.

bardzo bym prosił jakąś wtajemniczoną osobę z forum o pomoc w wgraniu jakiegoś custom romu, robię to już kolejny raz ale po uruchomieniu visionary i kolejnych krokach telefon przestaje reagować,

bardzo proszę kogoś o pomoc, to mój pierwszy android i jak nie zacznie działać jak należy -zamianie na hd2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dod6

@up

zapraszam na pw, powiem wszystko co chcesz :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    timonq

Mam problem z sim-lockiem... Zrobiłem s-off (simunlock) oraz eng s-off, wgrałem virtuous z polecanym radiem i jak uruchamiam tel, to nie łączy się z moją siecią... simlock na orange a ja mam plusa

edit:

działa!! nie wiedziałem że tylna klapka jest potrzebna do działania anteny;d

Edytowane przez timonq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema. Mam problem. Chciałem zrobić rota zgodnie z tym poradnikiem na Desire HD ale coś jest źle. Jak odpalam Visionary, program chyba coś tam zaczyna robić (rooting now) po czym wygląda jakby aplikacja się zacinała. Ekran robi się szary w miejscu gdzie był ten napis. Czy o czymś zapomniałem? Android 2.3.3. Liczę na szybka odpowiedz.

@EDIT

Co do szybkiej odpowiedzi na forum to się przeliczyłem... Ale na szczęście pomógł Dod6 (wielkie dzięki) i już temat nie jest aktualny.

Edytowane przez pawel.1988

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam pytanie ponieważ jestem nowy w temacie root'owania androida mam problem jak przerobić ten plik wpx.ko tak żeby był kompatybilny z kernelem 2.6.35.10-g931a37e bo nie wiem gdzie to wrzucić żeby plik był właściwy, jakby ktoś wiedział w której linii mam go zamienić w Hexeditorze to będe wdzięczny za takie info

i czy to zadziała z innym kernelem niż 2.32.21 bo w insrukcji angielskiej jest wspomniane tylko o patch version w kontekście zmiany, i mam niestety problem z VISIONary bo przy próbie temproot'a ekran robi sie czarny i telefon zamula

@edit

sytuacja opanowana udało sie zrobić downgrade przez ace hack kit a dalej sprawa była prosta ENG Hboot, S-OFF i wszystko śmiga :) dzięki ciapek13 za pomoc w znalezieniu metody na downgrade

Edytowane przez Hornet1989

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Linki nie działają! sorki już ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MikeS

Widzę że ostatni post jest z lutego czyli przed pojawieniem się aktualizacji do Androida 2.3.5

Czy wobec tego poradnik z pierwszej strony jest nadal aktualny ? A może jest już prostsza metoda ?

Ktoś mi sugerował użycie programu "One Click Root" ale na liście obsługiwanych nie widzę DHD.

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi