Skocz do zawartości
blady_obserwator

Instrukcja wgrywania niebrandowanego softu V10k przez CWM

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że coraz więcej się dzieje w temacie romów na L7 i czasem ciężko coś znaleźć w gąszczu postów podaję poradnik jak wgrać V10k za pomocą CWM jak już mamy go wgranego. Rom w postaci zip, wgrywa się jak CM10. Wszelkie podziękowania należą się również użytkownikowi Kushin bo podał te linki w jednym z tematów:

Link do Romu:

Dev-Host - Stock_v10k_Rooted.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

Trzeba tez wgrać dwa pliki naprawcze do wifi i do klawiatury:

Dev-Host - wifi_fix_l7.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

Dev-Host - keyboard_fix_l7.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

Ściągamy wszystkie pliki na kartę SD, uruchamiamy recovery i wgrywamy, najpierw Rom, potem dwa pozostałe pliki, klawiaturę i wifi.

Przed instalacją robimy wipa, ale to wiadomo :)

Rom działa bez zarzutu używam go już długo, nie ma błędów.

W odróżnieniu do standardowego V10k nie rozłącza mi internetu w domu, a wiem że taki problem czasami występuje, że ruter w sieci domowej się zawiesza i wymaga restartu. Jest to główny powód dla którego ja go używam, zwykły V10k wyłącza mi neta regularnie, a dzięki temu mam spokój.

Ma wgraną nieco inną klawiaturę (lepszą wg mnie) oraz aplikację do sms-ów (też fajniejszą:) )

Mam nadzieję że przyda się osobom świeźym na forum, które nie śledziły tematów od początku.

Edytowane przez blady_obserwator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trasek

fajnie -właśnie chcę oddać telefon na gwarancję(małe problemy z mikrofonem) -czy jak wgram ten rom mogę od razu oddać telefon czy jest to przeróbka i na to wgrać jeszcze org. v10k?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Wgraj jeszcze oryginalny soft od lg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trasek

nie mogę pobrać -nie ma takiego pliku.

Oryginalny soft wgrać normalnie przez kdz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moze chwilowy blad serwera, wszystko ladnie dzialao wczoraj wieczorem, najwyzej sam wrzuce pliki bo mam.

to jest modyfikowany rom. nie jest oryginałem

---------- Post dołączono o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

moze chwilowy blad serwera, wszystko ladnie dzialao wczoraj wieczorem, najwyzej sam wrzuce pliki bo mam.

Edytowane przez blady_obserwator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

blady napisz dokladnie instrukcje jak tworzysz temat, to sie wgrywa przez recovery wszystkie pliki sa jak w stockowym ale inna metoda wgrywania

Ten plik to kopia softu v10k nebrandowanego ale wgrywa sie przez recowery a tamte dwa pliki trzeba jeszcze dograc tez przez recovery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    srdz

jesli mam cyjana aktualnie to moge to wrzucic z karty przez cwm ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kushin
    jesli mam cyjana aktualnie to moge to wrzucic z karty przez cwm ?

Najlepsze jest to, że tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    srdz

u mnie nie chcial sie wlaczyc system po takim zabiegu, poki co CM sie "naprawil", wiec moze jeszcze kiedys wytestuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trasek

superancko -wszystko działa, ale zanim oddam telefon na gwarancję musze wgrać org. rom -tylko linki na forum nie działają:/ ma ktoś może namiar na stockowy v10k?

---------- Post dołączono o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

zauważyłem, że nie działa tylko polski v10k ze stronki Lg Optimus L7 Firmware List -czy mogę ściągnąć niemiecki i w serwisie sie nie połapią?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi