Skocz do zawartości
xManyx

Ubuntu Touch

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzisz w cmw recovery które zainstalujesz według poradnika wpisując w szukajkę na naszym dziale recovery i tam wypierasz adekwatne opcje które się tak nazywają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie wiem robię wszystko tak jak mówisz i nie działa. Niestety >:( Pobiorę od nowa pliczki może coś pomoże

przed bruba instalaci wyczysc wszystki zeczy z pamieci w telefonie przez komputer u mnie tesz takie cos było musiałem usunac wszystko z prez komputer dobiero wzucic pliki i zadziałało

---------- Post dołączono 23-03-13 o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano 22-03-13 o 23:25 ----------

co nie działa mozliwosc zmiany rozdzielczosci aparatu i kamery. dzwienk. wifi .Bluetooth gry lepiej napisze co działa to tak internet camera aparat interfejs facebok twiter. niekture aplikacie i chyba tyle :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trollu

wlasnie o takie info mi chodzilo :D czyli sesemesa sie napisac jeszcze nie da :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mice92

Naprawdę świetne skusiłbym się na to lecz poczekam aż będzie to w całości dopracowane :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Instalował to już ktoś? Wstawi ktoś zdjęcie L9 z uruchomionym Ubuntu? :zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver

Zły link w pierwszym poscie, prowadzi do http://cdimage.ubuntu.com/ubuntu-tou...blet-armhf.zip a powinien do

http://cdimage.ubuntu.com/ubuntu-touch-preview/daily-preinstalled/current/quantal-preinstalled-phablet-armhf.zip

Tutaj można klikac:

http://cdimage.ubuntu.com/ubuntu-touch-preview/daily-preinstalled/current/quantal-preinstalled-phablet-armhf.zip

Dziś pobiore i zobaczymy jak smiga :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Instalował to już ktoś? Wstawi ktoś zdjęcie L9 z uruchomionym Ubuntu? :zdrowko:

Tu ktoś wstawił filmik:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver

Bardzo dużo rzeczy nie działa. To jest raczej taka wersja demonstracyjna... System może być rzeczywiscie bardzo fajny ale w naszej wersji jest bardzo duzo rzeczy do poprawienia. Nawet kalkulator do poprawienia :D

Photo Album - Imgur

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam taki sam problem jak xmanyx.Czy to nie ma animacji bootowania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież jest napisane jak byk na xda -nie ma,niech ktoś doda to do pierwszego postu,bo widzę,że mało kto zagląda do źródeł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi