Skocz do zawartości
Gość mike1986

ROOT Permanenty ROOT przy pomocy VISIONary | One-click ROOT

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiło się nowe narzędzie VISIONary, które tym razem pozwala na permanentny root.

r14 http://loadbalancing.modaco.com/download.php?url=paul/apk/com.modaco.visionaryplus.r14.apk

- Minor fixes, wider release version
    - Information post updated

r13 (http://content.modaco.net/dropzone/com.modaco.visionaryplus.r13.apk)

- Test release is now the default

r12 [test version] (http://loadbalancing.modaco.com/download.php?url=paul/com.modaco.visionaryplus.r12.apk)
    - Temproot is now the default /root tymczasowy jest domyślnie/
    - Added option to try to Permroot (test on Desire HD, Desire Z and G2) /możliwość permanentnego roota/
    - After permroot, required kernel module is placed in /data/local /po trwałym zrootowaniu, wymagany kernel znajduje się w data/local/
    - Added option to unroot /możliwość cofnięcia roota/

Note: this does NOT rewrite your hboot - you will need to do this manually to get S-OFF.
    /Uwaga: narzędzie to nie nadpisuje hboot'a. S-OFF należy wykonać samodzielnie./

W pierwszej kolejności wykonujemy temproot, a potem dopiero permroot.

Edytowane przez baca01
    wstawiono prefiks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem początkującym druidem i chciałem wywalić pewne aplikacje. mam VISIONary root-a jak daje temproot to pisze ze wlaśnie się robi a potem ekran jest ciemny i nic sie nie dzieje. O co chodzi strasznie muli mi telefon. Może za krótko czekam?? ok 5 min

---------- Post dołączono o 03:35 ---------- Poprzedni post napisano o 03:00 ----------

tego roota trzeba umiescic w telefonie czy na karcie??

---------- Post dołączono o 04:30 ---------- Poprzedni post napisano o 03:35 ----------

soft to 2.2.1 1.72.405.3

W sumie to znalazłem inny wątek że się nie da na tym sofcie. A mozna wgrać wcześniejszy??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

xmootoorx musisz czekać. Nie da sie wygrać wcześniejszego softu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcześniejszy soft wgrałbyś tylko wtedy gdy byś miał S-OFF inaczej narazie nic nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Robilem Temproot i Permroot podpierajac sie pewnym filmikiem. Wszystko przebiegło ok robiłem jak jest przedstawione na tutorialu. Najpierw Temproot potem Permroot na koniec potwierdzenie i tel się na koniec zrestartował.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=dTFphGbgqbQ]YouTube - HTC Desire HD radio S-OFF steps[/ame]

Mam tylko pytanie. Czy podczas całej procedury powinienem był zaznaczyć te 3 puste pola, które zaznaczyłem czerwonymi kółkami screenie? Bo ja ich nie zaznaczyłem. Na filmiku tez nie jest pokazane by je zaznaczal No i jak sprawdzić czy mam tego roota? Sorka za newbi pytania, ale kazdy jakos musi zacząć;)

post-39870-14255697943816_thumb.jpg

Edytowane przez gore2kill4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli zrobiłeś najpierw temproot, a później permroot, to nie musisz nic zaznaczać dodatkowo. Roota sprawdzisz choćby titanium backup.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temproot i permroot robiłem za pomocą tego pliku com.modaco.visionaryplus.r14.apk Tak jak jest na tutku z youtube.

[email protected] Zainstalowałem Titanium Backup Donate v3.6.7 i sie udało. Pojawiła mi sie w telefonie ikonka androida pirata "Superuser", boję sie w nia klikać bo nie wiem co to i do czego.

Nastepny krok to S-OFF :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Temproot i permroot robiłem za pomocą tego pliku com.modaco.visionaryplus.r14.apk Tak jak jest na tutku z youtube.

[email protected] Zainstalowałem Titanium Backup Donate v3.6.7 i sie udało. Pojawiła mi sie w telefonie ikonka androida pirata "Superuser", boję sie w nia klikać bo nie wiem co to i do czego.

Nastepny krok to S-OFF :)

Bez superusera gucio zrobisz... to właśnie superuser nadaje prawa roota aplikacją , które go potrzebują. Równie dobrze po zainstalowaniu superusera można wywalić visionary, bo nie jest już nam do niczego potrzebne jak mamy superusera zainstalowanego.

I dołączam się do pytania mike1986 po co Ci S-OFF?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem ten ROM RUU_Ace_HTC_WWE_1.32.405.6_Radio_12.28b.60.140e_26 .03.02.26_M_release_155891_signed

metoda z poziomu telefonu udało sie. Ale jak jezyka polskiego nie bylo tak niema. Co jest przyczyna takiego stanu rzeczy? W opisie e tym topicu stało ze ten rom ma PL

To nie karta SIM ma znaczenie a CID telefonu. Najwyraźniej masz telefon z zagranicy. Możesz albo wgrać custom ROM z uniwersalnym CID-em albo przeprowadzić operację super-CID.

Mniej wiecej po to SuperCID

Edytowane przez gore2kill4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi