Skocz do zawartości
Gość mike1986

ROOT Permanenty ROOT przy pomocy VISIONary | One-click ROOT

Rekomendowane odpowiedzi

Wgrałem ten ROM RUU_Ace_HTC_WWE_1.32.405.6_Radio_12.28b.60.140e_26 .03.02.26_M_release_155891_signed

metoda z poziomu telefonu udało sie. Ale jak jezyka polskiego nie bylo tak niema. Co jest przyczyna takiego stanu rzeczy? W opisie e tym topicu stało ze ten rom ma PL

Mniej wiecej po to SuperCID

Trudno, żeby się nie udało skoro to jest oficjalny update od HTC. Telefon masz z Polski czy sprowadzany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem ze oficjalny ale metoda po kablu z PC nie mogłem tego wgrać dlatego tak napisałem. Telefon kupiony w UK niebrandowany bez simlocka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam od niedawna jestem posiadaczem telefonu z androidem więc jestem w tej kwestii zupełnie zielony...

Mam problem z VISIONary +: po zainstalowaniu ver14 i kliknięciu w temproot telefon niby się rootuje następnie okno programu robi sie czarne i nie wyświetla mi dalszej możliwości wykonania permanentnego roota. Gdy wrócę do okna głównego telefon do restartu chodzi strasznie ślamazarnie i nie mam możliwości ponownego uruchomienia VISIONary aby dokończyć operację.

Wiecie co z tym zrobić?

Z góry dziękuje

EDIT:

Przepraszam już wiem... muszę wykonać downgrade tylko mam problem w konsoli bo polecenia nie są "akceptowane". Po zatwierdzeniu polecenia kursor schodzi linijkę niżej i miga i nie mogę wpisać kolejnego polecenia...

EDIT2: problem leżał w systemie postawionym na wirtualnej maszynie... po zainstalowaniu systemu na blaszaków udało się przeprowadzić wszystkie operacje związane z rootem pomyślnie

Edytowane przez Barteek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po ściągnięciu VISIONary, Kaspersky wykrywa trojana exploit.linux.lotoor.g

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Proszę o pomoc. Jestem laikiem w sprawach rootowania. Chcę zrotować HTC Desire. Czy wystarczy to zrobić za pomocą aplikacji VISIONary w następujący sposób: Najpierw należy wykonać Temproot now, a następnie Attempt Permroot now. Po wykonaniu Permroot telefon się wyłączy i ponownie włączy, tak bynajmniej było w moim przypadku. Zostanie również zainstalowany Superuser.

Ponadto, czy będę musiał wgrywać nowego Roma, czy wszystkie programy i moje ustawienia zostaną bez zmian.

Rootowanie właściwie jest potrzebne mi tylko do tego aby móc instalować aplikację na karcie SD. Proszę o szybka pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Neovo
    Witam. Proszę o pomoc. Jestem laikiem w sprawach rootowania. Chcę zrotować HTC Desire. Czy wystarczy to zrobić za pomocą aplikacji VISIONary w następujący sposób: Najpierw należy wykonać Temproot now, a następnie Attempt Permroot now. Po wykonaniu Permroot telefon się wyłączy i ponownie włączy, tak bynajmniej było w moim przypadku. Zostanie również zainstalowany Superuser.

Ponadto, czy będę musiał wgrywać nowego Roma, czy wszystkie programy i moje ustawienia zostaną bez zmian.

Rootowanie właściwie jest potrzebne mi tylko do tego aby móc instalować aplikację na karcie SD. Proszę o szybka pomoc.

Rozumiem że ma DESIRE HD ?

Jeżeli tak to rób tak jak piszesz za pomoca Visionary, Po rootowaniu nie będziesz musiał wgrywać nowego Romu, ponadto to jeszcze nie koniec bo sam root nie pozwoli na wrzucenie romu musi być jeszcze Radio S-OFF - Bootloader S-OFF/Eng Hboot, wszystkie twoje programy i ustawienia pozostaną bez zmian po tym jak Visionary uruchomi ponownie telefon ;)

Tyle tylko ze dojdzie ci program Superuser, jeżeli nie to pobierz z marketu albo google, no i będziesz miał prawa Roota ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chcesz rootowac HTC Desire i juz na starcie chcesz to robić metodą z HTC Desire HD to moze sobie odpuść zabawy? Ostrozność i uwaga w czytaniu i robieniu wszystkiego zgodnie z instrukcją to podstawa. A Ty juz na starcie nie ten dział czytasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam zwykłe HTC Desire, czyli rozumiem że Visionary odpada. Co mam zrobić, żeby móc wgrywać aplikację na kartę pamięci a nie na telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poszukać w dziale HTC Desire a nie Desire HD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi