Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

BlueWizzard

Cyanogenmod 10 | Android 4.1.2

Rekomendowane odpowiedzi

KLeo

No więc tak:) na recovery które było po instalacji CM nie mogłem przeprowadzić instalacji z karty (wywalało się że nie może jej podmontować, zmieniałem nazwę pliku na update.zip i też nic). Postawiłem nowe CWM i tutaj instalacja zaczęła się inicjalizować (update from external sdcard) ale wywala błąd:

assert failed: getprop("ro.product.device") == "mk808" || getprop("ro.build.product") == "mk808"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super, zaraz się biorę za flash jak chwilę wolnego czasu znajdę.

W pierwszym poście masz dwa linki: "Paczka .zip dla recovery" i "Fix dla recovery", ale oba prowadzą do tego samego pliku (ten sam link)?

Link rapidshare wygasł, a z tego mirrora musiałem ściągać pięć razy zanim pobrało się bez przerywania, jakby ktoś potrzebował mirrora, to wrzuciłem tutaj do pobrania, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko:

Download flash img

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PWSys

[Offtopic] Proponuje hosting Goo.im free android file hosting szybki darmowy i stabilny. No i specjalnie dla dev'ów androida. Niestety nie bardzo mogę sam uploadować z uwagi na spore ograniczenie: mobilny internet i niewielki limit transferu. [/Offtopic]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam nic przeciwko reuploadzie :D. Kleo jest to problem wewnętrzny recovery. Zainstaluj to recovery co dałem na forum i wyłącz autoryzowanie paczek zip.

---------- Post dołączono o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Tak wersja pod recovery jest jednocześnie fixem dla softy instalowanego przez batchtool

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PWSys
    ... wyłącz autoryzowanie paczek zip...

Jak to zrobić? Jeśli chodzi o toggle signature verification to na Disabled jak i na Enabled nie przeprowadza instalacji - mam ten sam błąd co KLeo

ewentualnie może trzeba wyedytować build.prop z Twojej paczki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdzcie w paczkę, potem w system i wywalcie plik build.prop. Jak nie zadziała to od nowa skompiluje i wrzucę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PWSys

BlueWizzard, jesteś pewny tej metody - bo to trochę wygląda na poligon doświadczalny. Rom na którym bazujesz to na pewno z GoClevera R83 jest? MK808 to przecież TV Dongle bez obsługi digitizera, na bebechach z naszego ovo 2.0 a plik build.prop jest wymagany do działania androida.

PS

Metoda nie działa - usunięcie pliku build.prop nie daje pozytywnego rezultatu.

Podmiana wartości ro.product.device i ro.build.product na ovo 2.0 w build.prop także nie dają oczekiwanego rezultatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jest to sprawdzona metoda bo na innym telefonoe tez developerem bylem i na 256mb ramu portowalem Jelly Beana i MIUI, w tamtym wypadku jechalem na farcie libow. W tym romie liby dostosowywalem pod device. MK808 to rodzaj rockchipa RK3066, bo dzieli sie na pare rodzajow. Instalowalem soft u mnie i u kumpla na Ovo 2.0 i dzialalo dobrze. Z GoClevera jest tylko kernel a zrodla sa z Nexusa. Jako sterowniki wybralem MK808.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PWSys

Rozumiem, niestety u mnie nie bangla. Masz na to jakieś rozwiązanie BlueWizzard? Czy zostaje tylko rekompilacja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro z rana biore sie za rekompilacje z innym libem pod digitizer. Moze pojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi