Skocz do zawartości
Gość piyoter

ROM Android Revolution HD 6.3.2 | O/C | Sense/no-Sense

Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze mam takie pytanko . Jak jest z tym radiem nowym ?? Opłaca to sie wgrywać ?? Lepsze od tego oryginalnego przy zakupie ??

Czy to norma że w wersji 2.0.3 że w zakładce personalizuj i w aplikacjach jest przeźroczyste tło ( takie jak tapeta ) , a jak wybieram menu aplikacji to sie rozwija i jest 1 sek bug że znika tak jakby ekran home ?? Mam jeszcze dograny motyw liamstears ( ten z kolorowymi ikonkami )

Edytowane przez tomson93

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w wersji 1.9.3 miałem problem z dzwonieniem przy podłączeniu telefonu do radia samochodowego, ja słyszałem ale mnie już nie słyszeli...

w 2.0.3 jest lepiej bo słychać mnie lecz jest małe echo...to samo w wersji 2.0.5

da się coś z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mógłbym zwiększyć wydajność sciągania danych przez 3g ( youtube nie wyrabia ) Android Revolution HD 2.0.5 pasmo 12.28b.60.140eU_26.03.02.26_M

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mike w wersji 2.0.5 nie działa mi internet przez sieć komórkowa no i to echo...

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mike a jest jakaś inna możliwość wgrania radia niż prze adb . Bo niestety mam z nim straszne problemy i mi nie działa na windows 7 . A mam wszystko dobrze ustawione . Da sie to wgrać jakoś z poziomu telefonu ?? W zwykłym desire było mozna jako normalny .zip plik , a tu da się inaczej niż przez to nieszczęsne adb ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi