Skocz do zawartości
Gość piyoter

ROM Android Revolution HD 6.3.2 | O/C | Sense/no-Sense

Rekomendowane odpowiedzi

fastboot.exe też mi nie chce działać włacza się na 0,5 sec i znika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok . Przefłashowałem radio na 26.04.02.17_M2 . Ale powiem ci Mike że żadnych zmian nie widzę . Możesz mi powiedzieć jaka jest różnica między tym radiem a 26.03.02.26_M ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma nigdzie dostępnej listy zmian. To radio było częścią oficjalnego RUU, więc jest lepiej przystosowane. Większość osób raportuje lepszy zasięg i wytrzymałość baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie obecnie mam wgrany CyanogenMod, który opiera się na 1.32. Czy chcąc zmienić rom na Android Revolution (wersja 2.0.3 opiera sie już na 1.72) muszę przeprowadzić aktualizację do 1.72 czy wystarczy, że zainstaluje rom zgodnie z instrukcją z pierwszego postu?

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Panowie obecnie mam wgrany CyanogenMod, który opiera się na 1.32. Czy chcąc zmienić rom na Android Revolution (wersja 2.0.3 opiera sie już na 1.72) muszę przeprowadzić aktualizację do 1.72 czy wystarczy, że zainstaluje rom zgodnie z instrukcją z pierwszego postu?

Sent from my Desire HD using Tapatalk

1. Wystarczy, że wgrasz ROM oparty na 1.72

2. Zajrzyj na XDA, tam są linki do 2.0.5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A od kiedy CM oparty jest na jakiejs bazie od HTC (1.32 ?) CM ma swoje źródła i bazy ... (z tego co mi wiadomo)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CM wymaga powrotu do 1.32, taka bynajmniej informacja widnieje w oficjalnej instrukcji instalacji CM. Instrukcja tutaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest nic innego jak tylko to samo co tutaj: http://forum.android.com.pl/f224/downgrade-z-1-72-do-1-32-root-1-72-405-3-radio-rom-43941/ zebys potem mógł wgrac CM. Co nie oznacza ze masz wracac na jakis 1.32 ... Jezeli masz juz root i inne bajery S-OFFy to normalnie FULL WIPE, flashujesz rom mikea i po zawodach. Te wszystkie operacje są po to zeby najpierw uzyskac roota ... a skoro Ty masz juz wgrany CM to zapewne masz juz to wszystko ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To jest nic innego jak tylko to samo co tutaj: http://forum.android.com.pl/f224/downgrade-z-1-72-do-1-32-root-1-72-405-3-radio-rom-43941/ zebys potem mógł wgrac CM. Co nie oznacza ze masz wracac na jakis 1.32 ... Jezeli masz juz root i inne bajery S-OFFy to normalnie FULL WIPE, flashujesz rom mikea i po zawodach. Te wszystkie operacje są po to zeby najpierw uzyskac roota ... a skoro Ty masz juz wgrany CM to zapewne masz juz to wszystko ...

Tak, zgadzam się z Tobą. Te wszystkie operacje mam zrobione. Pytanie dotyczyło jednak tego, czy teraz, mając CM, muszę wykonywać jakieś dodatkowe operacje, oprócz tych, które znajdują się w instrukcji w pierwszym poście. Dzięki za zainteresowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi