Skocz do zawartości
Gość piyoter

ROM Android Revolution HD 6.3.2 | O/C | Sense/no-Sense

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda tylko że ROM nie posiada skryptu aktualizacji i po próbie wgrania nowszej wersji na starą kasuje ustawienia użytkownika.

To nie to, że nie posiada skryptu aktualizacji, tylko w skrypcie posiada ustawienie kasowania danych z partycji userdata i system. Nie ma czegoś takiego jak skrypt aktualizacji ROM'u.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlugo sie wahałem - zastnawiałem sie czy warto - dla wszystkich niepewnych - warto.

Rom super - działa rewelacyjnie - podoba mi się bo ekran dostał jak by innego kontrastu działa płynnie :)

gdybym to ja pamiętał co miałem na ekranach to było by ... łatwiej :) tak ma personalizacje od nowa.

W każdym razie super robota działa rewelacyjnie

Wywalił by tylko TETER... :)

---------- Post dołączono o 06:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Kolorowe ikonki powiadomień (thx to faby71) - http://db.tt/5EBmZee

Rozbudowane power menu (thx to Robocik) - http://db.tt/bixVZa4

mike jedno pytanie

to jest juz w romie czy mozna sobie dograc? - bo jesli dograc jes problrem.

to sa zipki - i ne bardzo wiem jak je załadować - nawet po zmianie na apk nie da sie tego wrzucic

podczas zamiany pliku na apk i próbie instalacji - wywala błąd parsowania pakietu

napisał bys krotka instrukcje jak to wrzucić :)

Edytowane przez draxterix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety - nie wiem dlaczego ale obserwuję chwile "zwisy". To nie jest tak, że telefon się zawiesza, ale czasem ma jak by przestoje - czasem wejdę w aplikacje i zwis na parę sekund, wejdę w ustawienia zwis. Dzieje sie to w różnych momentach czasu, w rożnych miejscach. W pierwszej chwili myślałem ze to ma coś wspólnego z wybudzeniem, ale okazuje się żę nie. Nie znam przyczyny ani powodu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie masz ustawione skalowanie w SetCPU?

---------- Post dołączono o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Ustaw na ondemand a oprócz tego:

1. Włącz telefon w trybie fastboot i podłącz do komputera

2. Skopiuj ściągnięty boot.img do c:/sdk/tools

3. W wierszu poleceń przejdź do c:/sdk/tools

4. Wpisz fastboot flash boot boot.img

5. Wpisz fastboot reboot

Gotowe. Wipe nie jest wymagany.

download boot.img

Co to daje? Powinno jeszcze bardziej przyspieszyć telefon. Zrobiłem kilka zmian w ramdisk. Jest to boot.img zbudowany na bazie kernela Apach14 w wersji 1.0.6 więc tylko dla wersji 1.7 mojego ROM'u. Polecam wykonanie tej prostej operacji, doda telefonowi skrzydeł ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za szybką reakcje - boot oczywiście podmieniłem.

To czy jest lepiej - będę określić jutro czy pojutrze - nie zrozum mnie źle telefon śmiga jak tralala, ale zachowywał się tak - jak by czasami (2 3 razy dziennie coś go zatrzymało na 2 3 sekundy) innego spowolnienia nie obserwuje. Dzieje się to w rożnych monnetach (np wejście raz w ustawienia, klikniecie w telefon, we wiadomości - powodowało 2 3 sekundowy zwis - po chwili wszystko wraca do normy i telefon odzyskuje prędkość).... zwróciłem uwagę na to bo pierwszy raz coś takiego zaobserowowałem

Zmodyfikowałem boot (w/g instrukcji) - zobaczymy.

2 godziny brak zwisu - ale to się nie działo za często... wiec pewnie jak coś jutro będę wiedzieć

SET CPU ustawiony na 1200 czyli full - myślisz by odinstalować?

ale to chyba nie to - nie mam włączonego tego programu przy starcie wiec pewnie pracuje ze stadartową prędkoscią. Czasem tylko przestawiam na 1200 :) oszczędzam bateryjkę

(co do prędkości tel. masz rację jest lepiej - może to moje subiektywne odczucie - ale działa lepiej)

EDIT-

miał bym jeszcze jedna prośbę do Ciebie...

Zainstalowałem sobie z dodatków - zmieniona górną belkę (to jest oki) ale to menu do restartu (opcji nawalaone jak nie wiem co) nie przypadło mi do gustu

dało by przywrócić standardowe? czy muszę telefon na nowo flashować?

Edytowane przez draxterix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wywalaj SetCPU. Jest potrzebne. Ustaw skalowanie na ondemand.

Co do power menu - przygotuję standardową wersję w postaci .zip do flashowania.

---------- Post dołączono o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Dodatek w pierwszym poście już gotowy. Wrzuć przez recovery i będziesz miał stare power menu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z instalacja tego romu, otóż po wrzuceniu ROM'u na karte pamięci oraz po wejsciu w recovery i wyborze pozycji "choose zip fom sdcard" wyskakuje mi komunikat:

"E: Can't mount /dev/block/mmcb1k1p1 (or /dev/block/mmcb1k1)

(No such file or directory)

E: Can't mount /sdcard"

czy ktos wie o co chodzi, karta pamieci jest wlozona dobrze, wszystko powinno chulac, a jak narazie po tych wczesniejszych formatach nie jestem wstanie uruchomic telefonu ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MIKE DZIEKI ZA WSZYTKO .... - 1000krotne dzięki

ostanie pytanie - zależy ma dłuższej pracy baterii i mogę trochę podarować z wydajności by bateryjka dłużej trzymała - wiesz jak to jest z tym modelem .. Jeśli możesz powiedz co te opcje oznaczają?

interactive

conservative

odemand

smartass

perfomance - to chyba wydajność kosztem energii :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi