Skocz do zawartości
Gość piyoter

Android Revolution HD 6.3.2 | O/C | Sense/no-Sense

Rekomendowane odpowiedzi

MIKE DZIEKI ZA WSZYTKO .... - 1000krotne dzięki

ostanie pytanie - zależy ma dłuższej pracy baterii i mogę trochę podarować z wydajności by bateryjka dłużej trzymała - wiesz jak to jest z tym modelem .. Jeśli możesz powiedz co te opcje oznaczają?

interactive

conservative

odemand

smartass

perfomance - to chyba wydajność kosztem energii :)

ondemand - taktowanie zwiększa się, gdy jest na to zapotrzebowanie

performance - wysoka wydajność kosztem baterii

smartass - wydaje mi się, że to jest obniżanie taktowania podczas wygaszonego ekranu

pozostałe dwa nie wiem dokładnie czym się różnią. Ja i tak używam tylko ondemand :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uffff ... mike1986, karta SD była mounted, ale w dlaszym ciagu problem sie powtarzał, ten sam komunikat. Wybrałem opcję Reboot Recovery ... i poszło ;) Zabieram sie za testowanie ROM'u, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zabieraj się, ale wrzuć sobie od razu nowego boota :)

Różnice odczujesz praktycznie od razu.

Mike - jest oki - ale wiesz tak sobie myślę - co mogło by się przydać w romie?

Widziałem takie cudo w Cyanogenie - można sobie zadeklarować liczbę ikon w rzędzie domyślnie jest 4 a przydało by się 5...

na ekranie z zegarkiem jest tylko 4x2 czyli 8... myślisz ze da się zmienić np na 5x2 (pięć ikon w rzędzie)?? :)

to pierdoła - bo nawet w oryginalnym romie tego tez się nie da zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będę starał się w miarę upływu czasu implementować takie bajery. Nie będę jednak rezygnował z podstawowego założenia, jakim jest ROM jak najbardziej zbliżony do oryginały (przynajmniej wizualnie). Mam już na oku kilka rzeczy, ale zbieram póki co materiał na 1.8 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzuć spare parts i masz wszystkie bajery;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mike - problem rozwiązany - nie wiem tylko czy było to spowodowane przez boot czy setcpu - ale mogę śmiało powiedzieć ze zwisy nie następują - poza tym podobają mi się aplikacje które wrzuciłeś. Testuje 4 dzień i moge powiedzieć ze rom idealny.

Poza tym w tego rodzaju aplikacjach - wazna jes pozniejsza pomoc - tutaj w ciągu 10 minut załatwione zostało wszystko. serwis masz lepszy jak HTC :)

chestercsr

Mnie interesuje tylko i wyłącznie zwieszenie liczby ikon w rzędzie inne opcje nie są mi potrzebne ....

Teraz bo brakuje mi 2 miejsc pod zegarkiem nic innego nie chce zmieniać. :) a te 2 ikony ułatwiły by mi życie bo nie używam kilku pulpitów i pewne aplikacje wolał bym na glownym

Mike sugestia - bo szurając po necie znalazłem jądro:

2.6.32.25-Buzz-1.0.7-OCV

wiec troszkę nowsze od tego co masz tutaj może warto pomyśleć o aktualizacji ;)

Edytowane przez chosen one
    połączyłem posty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem o nim, miałem je u siebie zanim jeszcze zostało oficjalnie wydane przez Alache14 ;) Problem jest taki, że nawala w nim bt, wifi i z wydajnością jest różnie. U jednych lepiej niż 1.0.6 a u innych gorzej. Czekam cierpliwie na 1.0.8, który będzie na dniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy można prosić o standardowe ikonki powiadomień bo te kolorowe nie przypadły mi do gustu ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zabieraj się, ale wrzuć sobie od razu nowego boota :)

Różnice odczujesz praktycznie od razu.

Mike - jest oki - ale wiesz tak sobie myślę - co mogło by się przydać w romie?

Widziałem takie cudo w Cyanogenie - można sobie zadeklarować liczbę ikon w rzędzie domyślnie jest 4 a przydało by się 5...

na ekranie z zegarkiem jest tylko 4x2 czyli 8... myślisz ze da się zmienić np na 5x2 (pięć ikon w rzędzie)?? :)

to pierdoła - bo nawet w oryginalnym romie tego tez się nie da zmienić.

Jeśli chcesz mieć więcej ikonek pod zegarem to zainstaluj sobie Folder Organizer albo Scrollcut.

Folder organizer pozwala upchać do 15 skrótów pod zegarem(5x3), 5x2 również ;)

a Scrollcut aż do 28(7x4) (oczywiście bez podpisów), dodatkowo Scrollcut jest "scrolling widget" ale to działa tylko na kilku launcherach(ADW, Launcher pro).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi