Skocz do zawartości
Gość piyoter

ROM Android Revolution HD 6.3.2 | O/C | Sense/no-Sense

Rekomendowane odpowiedzi

Let me google that for you

a kliknij w to co napisał @bartolinio ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PajGaj

Sory za glupie pytanie, ale nie mogłem tego nigdzie znlaleźć....

Czy Android Revolutions jest w języku polskim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak

(10 znaków)

EDIT: 10 znaków, minimum do zatwierdzenia postu

Edytowane przez shail

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darosw

Panowie problem z odtwarzaniem nagranych filmow w HD rozwiazany ( dzieki rafalwisla ).

Ale pojawil sie gorszy problem nagle bez powodu baterie mi wpierdziela i to tak ze rano okolo 7:00 wstaje mam 100 % 17:00 - 18:00 5 % sprawdzam co tak wciaga baterie a tam na 1 miejscu wybieranie numerow chociaz zadzwonilem do zony na 20 sekund i to jedyne polaczenie.

WTF???

Dodam ze nie mam niewiadomo co poinstalowane bo ROM swiezy i wlasciwie z tym zestawem aplikacji co zawsze wiec na 99 % nic nie mam szemranego na fonie zeby zarlo w tle baterie. Ktos mial cos takiego kiedys???

Normalnie mi bateria trzyma do 48 h przy kilku polaczeniach, pare razy na neta cos sprawdzic w banku albo jaka pogoda i kilka smsow.

Edytowane przez darosw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiles full wipe skryptem od Mike? Powinien być link do tej paczki na xda, jak sflaszujesz to będziesz pewny że jest full wipe, może to rozwiąże twój problem.

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darosw

Oczywiscie robilem FULL WIPE nawet radio zmienilem na dedykowane pod najnowszy rom i pozniej po wgraniu romu myk z kasowaniem batterystats.bin i pelne ladowanie itp. I wszystko bylo ok bateria trzymala jak pisalem 48 h przy normalnym smiganiu a w weekend gdzie fon lezy nieuzywany to nieraz 3 dni wytrzymala uspiona. I nagle od 3 - 4 dni wpierdala baterie tak szybko jakbys np. muzy sluchal albo cos. A nic nie robie. To wybieranie numerow mnie martwi bo wyglada jakbym dzwonil co chwile gzies a nie dzwonie a wlasnie 29 % calego uzycia energii to polaczenia a dzisiaj specjalnie tylko na 20 sekund do zony zadwonilem i wiecej nic a tu taki % na polaczenia. masakra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym spróbował więc zmniejszyć priorytet dla tego procesu, nie wiem czy to zadziała ale warto spróbować. Ja zmieniam priorytety aplikacją SysTune, ale to apka płatna więc od Ciebie już zależy czy wydasz 8,61 na nią. A instalowałeś na nowo jeszcze raz romik i dalej to samo ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kurcze na nowym romie jak nagrywam filmy w 1280 x 720 to pozniej przy odtwyrzyniu ekran w niebieskie paski i nic nie widac a jak obnize jakosc do 800 x 480 to normalnie. Ktos tez tak ma?? Dodam ze na starszym normalnie w HD nagrywalo.

U mnie dokładnie to samo i do tego losowe zmienianie się dzwonków.

Coś długo czekamy na poprawiną wersję i powoli przymierzam się do powrotu do poprzedniej.

---------- Post dołączono o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

problem z odtwarzaniem nagranych filmow w HD rozwiazany

Stosowanie niezależnych programów nie stanowi rozwiązania. Skoro system nagrywa to powinien też to odtworzyć, a tego nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drakex

sobie Panowie odtwarzajcie nagrany film w poziomie z włączonym czujnikiem położenia, wtedy nie macie żadnych pasków. Jeśli nagrywacie w pionie, odtwarzacie w pionie - taka jest na tym sofcie zasada. U mnie wszystko działa, odtwarzam i nagrywam w 720p.

Dzwonek od 3 tygodni ani razu mi się nie zmienił.

Więc...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie dlaczego raz jak ktos dzwoni to normalnie mam 2 przyciski odbierz i odrzuc a czasami mam dwie ikonki które trzeba wciagnac do kółeczka tak jak przy lock screenie. Od czego to zależy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi