Skocz do zawartości
Gość piyoter

ROM Android Revolution HD 6.3.2 | O/C | Sense/no-Sense

Rekomendowane odpowiedzi

NOVY

W tej wersji ROMa zmieniono API i teraz nie można korzystać z aplikacji "Platforma Java". Jest na to jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam jesli zły dział, posiadam custom rom Android revolution hd 6.2.0 by mike 1986 od 2 godzin próbuje wgrać orginalny rom PD98IMG_ace_sense30_s_htc_wwe_3.12.405.1_radio_12.65.60.29_26.14.04.28_m_release_225512_signed wrzuciłem zipa na karte i zakażdym razem jak próbuje wgrać orginalny rom mam informację operation aborted. Co robię źle?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pomoże ktoś?

Sprawdziłeś hash pliku ?

Wysłane z mojego Desire HD za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie sprawdzalem, jak to zrobić? Wczesniej nie maiłem tych problemów z wgraniem nowego romu, dopiero po przejściu na rom od Mike mam problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie sprawdzalem, jak to zrobić? Wczesniej nie maiłem tych problemów z wgraniem nowego romu, dopiero po przejściu na rom od Mike mam problem.

Kiedy masz już plik na karcie , w programie es file explorer przytrzymujesz na pliku i wybierasz wlasciwosci i tam masz opcje check sum. Suma musi być taka sama jak podana na WWW przez autora postu. Jak nie jest to masz błędy i sciagnij jeszcze raz plik. Zawsze przez wgraniem roma sprawdzaj sumy !

A co do wgrywania oficjali to nazwa zmieniona ? Poczytaj wątki na forum jak to prawidłowo zrobić, bo już nie pamietam czy to się nie robiło z automatu jak plik był na głównym katalogu, ustalona nazwa itd. Poczytaj wątki o downgrade romu tam to chyba było poruszane

[email protected]@Tapatalk

Edytowane przez pawelcd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NOVY

Czy komuś się udało uruchomić "Platforma Java" na tym ROMie ????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JAROxd

Czy ktoś też ma problemy z czytaniem karty SD? bo u mnie najczęściej po resecie, albo po prostu w trakcie użytkowania wywala błąd "Włóż kartę SD" w galerii jak i w odtwarzaczu. pomaga jedynie kompletne wyłączenie i uruchomienie ponownie. licze na pomoc bo to bardzo irytujący bug -,- (6.3.2, na 6.3.1 było to samo)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ma ktoś taki problem, że przy włączonym jakimkolwiek dźwięku na słuchawkach pojawia się dosyć głośny szum (nie tylko w odtwarzaczu muzycznym)? na pewno nie jest to wina słuchawek bo na np. ipodzie działają bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NOVY
    Czy ktoś też ma problemy z czytaniem karty SD? bo u mnie najczęściej po resecie, albo po prostu w trakcie użytkowania wywala błąd "Włóż kartę SD" w galerii jak i w odtwarzaczu. pomaga jedynie kompletne wyłączenie i uruchomienie ponownie. licze na pomoc bo to bardzo irytujący bug -,- (6.3.2, na 6.3.1 było to samo)

Na aktualnym 6.3.1 Mam Dokładnie to samo! i to irytujaco często. Dzięki za info ze w nowszej też to jest. Ciekawe czy w wersji 7.0.0 został poprawiony ten bug.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi