Skocz do zawartości
Gość piyoter

ROM Android Revolution HD 6.3.2 | O/C | Sense/no-Sense

Rekomendowane odpowiedzi

czy u Was także przy smartass i ondemand zegar procesora skacze co chwilę z 1,2GHz do 245MHz i tak w kółko?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi też skacze, jednak spadku prędkości podczas używania nie zauważyłem, romik rewelacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mike jest już 1.0.8 od apache. dodaj do romu spare parts i rozszerzone power menu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @mike jest już 1.0.8 od apache. dodaj do romu spare parts i rozszerzone power menu

1.0.8 będzie. Power menu jest w pierwszym poście w dodatkach a spare parts w markecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mike masz racje - im mniej zmian tym lepiej ...

tak jak jest jest oki :) poza tym zawsze można sobie dociągnąć resztę:)

pytanie z innej beczki bedzie nowy rom czy zrobisz update bierzącego - jak cos przed oficjalnym wydaniem zgłaszam sie na testy:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pytanie z innej beczki bedzie nowy rom czy zrobisz update bierzącego - jak cos przed oficjalnym wydaniem zgłaszam sie na testy:)

1.8 będzie kompletnym ROM'em, nie tylko w postaci paczki update. Nie będzie jednak wymagany wipe partycji userdata.

Dzięki za chęci, 1.8 jest już gotowy, ale w przyszłości na pewno się zgłoszę do Ciebie :beta:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie dwa razy przytrafiły się spowolnienia. (wersja softu 1.7). Było to raz po zakończeniu bądź przerwaniu oglądania filmy HQ na youtube. Ale taki lag, że musiałem wyjąć baterię żeby odzyskać kontrolę na urządzeniem. Po restarcie wszystko wraca do normy.

Dziś zrobię kilka testów przed i po wgraniu 1.8, tak by mieć jakieś odniesienie. Spróbuję zreprodukować problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem jest powtarzalny... wchodzę na facebooka do znajomego klikam na udostępniony materiał z youtube, wybieram aplikację youtube do odtworzenia tego materiału a po jego obejrzeniu Android dostaje kociokwiku. Odświeżanie jest na poziomie jednej klatki na 5 sekund...... zaraz sciągam i instaluję wersję 1.8

Po instalacji 1.8 problemu już nie ma. Wszystko działa wyśmienicie.

Edytowane przez Nordellius

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi