Skocz do zawartości
Gość piyoter

ROM Android Revolution HD 6.3.2 | O/C | Sense/no-Sense

Rekomendowane odpowiedzi

To się spać nie kładę :)

wiec czeka mnie znowu mozolne odświeżanie strony co 10 minut :/ udręka

Mike gdybym miał z Tobą inny kontakt ...

eh.:P

-------------------------

Zastnawia mnie "dodano spowrotem taktowanie 1gh"

- to było jakies inne taktowanie?

- czy set cpu będzie działać?

- co to dokładnie znaczy?

Pierwszy link od jakiegoś czasu już jest aktualny. Teraz właśnie ddałem mirorra z 1.9.

W kernelu 1.1.0 Apache14 zapomniał dodać możliwości taktowania CPU na 1Ghz, tzn., że taktowanie sobie skakało z np. 800Mhz do 1,22Ghz i nie było możliwości pośredniej, czyli 1Ghz. SetCPU jak działał tak dalej działa, w dalszym ciągu po zainstalowaniu SetCPU mamy możliwość ustawienia maksymalnego taktowania na 1.22Ghz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mike dodawaj na xda i tutaj pod linkiem sumę kontrolną

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testy ok - ale z YouTube nadal problemy - tylko wyciągniecie baterii poprawia sprawę :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enigma

Czy mógłbyś mike w pierwszym poście umieszczać spis znanych błędów odnośnie aktualnej wersji?

No chyba, że takowe już wersji 1.9 w ogóle nie występują. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest śliska sprawa. Wiele zależy od tego, czy wykona się pełny WIPE itd. Generalnie w 100% potwierdzonych błędów nie ma. Mały odsetek (póki co 1-2 userów) ma problem z sensorem zbliżeniowym i kilka osób skarży się na błąd z YouTube. U mnie żadna z tych dolegliwości nie występuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam romu od 2 dni i powiem krótko najlepszy z najlepszych:) Żadnych błędów z czujnikiem zbliżeniowym i Youtubem. Wielkie dzięki mike1986

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Ponowie prośbę - jeśli możesz w kolejnej wersji wywal - teter - co rom aplikacja ta się pojawia

Nie wiem czy ją kiedykolwiek uruchamiałeś. Ta aplikacja ma nawet ikonę główna niedopracowana. Gierka która nie powinna być w tak procesjonalnym roomie jak Twoj.

2. Zasugerował bym wrzucenie aplikacji:

droidwall - Project Hosting on Google Code

Jest to aplikacja w pełni darmowa - pozwalająca wyłączenie korzystania z internetu poszczególnych aplikacji. Coś jak by addblock - ale z rozgraniczeniem na poszczególne appsy i na sieci wifi/2g 3g.

Jesli masz abonament z limitem - taki ja mam pozwala to na dość znaczne oszczędności. Bo w WiFi mam pełen dostęp a w 3g aktualizuje tylko maila i pogodę :)

3. Polecił bym jeszcze do wrzucenia klawiature swypa. Nie wiem czy kiedykolwiek ją miałeś, ale dla mnie to najlepsze co w klawiaturze. Nie dość, że przyjemnie się tego używa to jeszcze pozwala na szybkie pisanie.

Zgłaszam te propozycje jedynie w formie sugestii - sam podejmiesz decyzję o ich wdrożeniu lub nie. Ja tylko mowie z punktu pojedynczej osoby na co zwracam uwagę. :)

-------------------------

Edit:

Rozumiem założenie romu - i mniej aplikacji tym lepiej - ale zanim wydasz opinie przetestuj chociaż DroidWall ...

Edytowane przez draxterix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gopiter

Czy przy tym ROM'ie trzeba miec wlaczone debugowanie USB zeby nie bylo lagow?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czujny

Jest czysto, jest dobrze. Ja bym przywrócił HTC Likes i standardowe ikonki od Aparatu i Kamery :) nie pasują do reszty wg mnie :) I wtedy byłoby super. Żadnych błędów nie dostrzegłem.

edit:

shootme i titanium backup twierdzą, że nie mam dostępu do roota na tym ROM'ie oO

Edytowane przez Czujny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi