Skocz do zawartości
Gość piyoter

ROM Android Revolution HD 6.3.2 | O/C | Sense/no-Sense

Rekomendowane odpowiedzi

Czujny

Ok, problem z rootem zniknął mi w wersji 1.9.2 ale teraz mam pytanie. Jakim sposobem mogę całkowicie wywalić takie rzeczy jak aplikację i widget "akcje", stockową galerię, Teetara, Waidomości i pogoda, Zestaw narzędzi sim. Usunąłem to za pomocą titanium backup ale ikony aplikacji w menu dalej są widoczne. Na magiku znikały.

I jak mogę wrócić do oryginalnych ikon aparatu i kamery?

Pozdrawiam

CK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris72

witam serdecznie

jestem nowym uzytkownikiem androida mam tez w zwiazky z tym kilka pytan.

wgralem wlasnie ten rom w wersji 1.9 i teraz mam pytanie co nalezy zrobic aby wgrac wyzsza wersje bez utraty wgranych aplikacji.gdy robie w recovery backup to pozniej przy restore wgrywa mi sie poprzednia wersja romu.jakos nie moge zrobic backupu nandroid poszczegolnych czaesci systemu.

zainstalowalem sobie nawet qtadb ale tez nie moge dojsc do tego aby zrobic nandroid backup.qtadb nie widzi mi ani aplikacji ani fastboota

mam tez inne pytanie czy wgrywajac ten rom trzeba cos zrobic aby wgrywac aplikacje na karte pamieci(tzn formatowac je tym fat32 itd czy zainstalowac app2sd i to co sie da to przenosic na karte sd)glownie chodzi mi o to czy da sie przeniesc aplikacje na sd.mialem do tej pory symbiana i tam niektore aplikacje byly nie do przejscia by je zainstalowc na karcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MShR

A takie male pytanie - da sie wrocic do stanu pierwotnego - jesli oczywiscie nie zrobilem backup'u? Chodzi mi tu o gwarancje, etc. bo sam soft jest swietny :)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z Wi-Fi po ostatniej aktualizacji, mianowicie po wyłaczeniu ekranu, telefon gubi mi połączenie z routerem, żadna opcja jak "nie rązłaczaj gdy podłaczony", czy "nigdy" nie działa, na poprzedniej wersji nie mialem tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobry ROM, jest szybki, stabilny. Wielkie dzięki za upublicznienie Twojej pracy, na pewno zostanie wynagrodzona z mojej strony.

Po prostu rewelacyjny ROMik :)

Nie wiedziałem że można z niego wycisnąć taką szybkość działania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mike co jest z tymi LVP? Wina kernela że tak przycina menu? polecam przetestować kilka lvp matrix revolution 3d i podobne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @mike co jest z tymi LVP? Wina kernela że tak przycina menu? polecam przetestować kilka lvp matrix revolution 3d i podobne

W 1.9.3 będzie kernel 1.1.2 albo 1.1.5 więc zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ,testowałem wersje od 1.9 do najnowszej, wszystko śmiga pięknie lecz mam jedno ale... Podczas używania Twojego ROMu doświadczam znowu problemów z czujnikiem zbliżenia, podczas połączeń telefonicznych ekran się sam wygasza, potrzeba go wybudzić przyciskiem power, po tej operacji już się w ogóle nie wygasza, nawet jak się zakryje ręką czujnik....czasem wygasza się co chwile po wciśnięciu przycisku power tak że ciężko jest rozłączyć połączenie. Jest to ewidentna wina kernela, ponieważ po wgraniu oryginalnego kernela problem znika.... Szukałem innego kernela, który umożliwia podkręcenie ale w każdym występuje ten sam problem ;/ wygląda to tak jakby modowane kernele były oparte na kernelu jeszcze sprzed update'u HTC, który rozwiązywał problem czujnika zbliżenia....

Czy ktoś jeszcze zauważył taki problem?:) (oczywiście robiłem pełny wipe przed wgraniem ROMu....)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gopiter

U mnie czujnik dziala prawidlowo nie wystepuje problem o ktorym piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi