Skocz do zawartości
maniek015

JellyBean 4.1.2 na LG L7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Miło mi poinformować iż wydano dziś JB na nasze L7.

Jak na razie nie ma możliwości rootowania go, lecz pewnie za niedługo możemy spodziewać się roota.

Link do pobrania : smartphenom.com: LG Firmware Update Central (Beta)

Alternatywne pobieranie :

- ROM (v20a) : https://docs.google.com/file/d/0B-yBNb8W0SkvVjE0eWlVQzhiMkk/edit?usp=sharing

- Sterowniki USB : https://docs.google.com/file/d/0B-yBNb8W0SkvYmFlM0xBaUxrUUE/edit?usp=sharing

Z listy wybieramy nasz model , czyli L7 i pobieramy rom v20a + sterowniki USB. Konieczne jest pobranie nowych sterowników oraz usunięcie starych, gdyż podczas wgrywania na starych sterownikach mogą pojawić się błędy.

Instalacja standardowo przez KDZ

Pozdrawiam

Edytowane przez maniek015

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dizzy

Czy pobranie tych sterowników jest konieczne? Bo przy aktualizowaniu przez kdz tez sie stery instaluje. Pytam bo wiem jak windows i potem program do aktualizaowania głupieją jak mają różne sterowniki.

PS tutaj link do oprogramowania jakby komuś sciągało się wolno: www.sputnik-sat.info/v20a.kdz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xidos

czekam na relacje, bo na razie jestem na cm10 od niedawna i wszystko sie sprawuje dobrze wiec jakoś nie ciągnie mnie znowu do przechodzenia na oficjalny :) poza tym nie ma roota ale ciekawosc jednak jest :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kushin

mam pytanie, czy nie ma problemów z powrotem na v10k?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy pobranie tych sterowników jest konieczne? Bo przy aktualizowaniu przez kdz tez sie stery instaluje. Pytam bo wiem jak windows i potem program do aktualizaowania głupieją jak mają różne sterowniki.

PS tutaj link do oprogramowania jakby komuś sciągało się wolno: www.sputnik-sat.info/v20a.kdz

Ja zrobiłem tak , że odinstalowałem stare sterowniki i zainstalowałem te co były do pobrania do JB. Być może się różnią, być może nie. Trudno powiedzieć. Polecam odinstalować stare i zainstalować te z linku podanego w pierwszym poście :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00
    czekam na relacje, bo na razie jestem na cm10 od niedawna i wszystko sie sprawuje dobrze wiec jakoś nie ciągnie mnie znowu do przechodzenia na oficjalny :) poza tym nie ma roota ale ciekawosc jednak jest :D

A antutu 4430 narazie max się udało system chodzi płynnie, szybko bez zacięć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kushin
    A antutu 4430 narazie max się udało system chodzi płynnie, szybko bez zacięć.

to jest naprawde dobry wynik zważając na to, że na stocku czy na podkręconym cm do 1,3ghz ludzie osiągali wyniki do 4000-4100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli mam cm10 to i tak instaluje normalnie przez KDZ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cr3pt

Jedyne czego mi brak to przesunięcia programów na SD (jak w L9)

Jak narazie stabilnie i w miare OK - przy czym zaraz bede robil reset do fabryki bo po upgrade nie robilem...

Na chwile obecna max w antutu - tylko 4371 ...

pozdr

cr3pt

Jeżeli mam cm10 to i tak instaluje normalnie przez KDZ?

Poczekaj az ktos inny to zrobi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można prosić jakieś screeny ?

Zaraz zabieram się za instalację , a konieczny jest reset do stanu fabrycznego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi