Skocz do zawartości
robak56

Nagrywanie rozmów na L9-czy działa 2wcr?

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka wersja tego VSP masz?

8.5.3 Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam 4.1.2 v20b i niestety działa tak jak napisałem wyżej - tzn nagrywa, ale nie słychać nic co nagrało, a ustawienia mam takie same jak podałeś wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja nie wiem co jest. Softa mamy tego samego,wersje ta sama. Dziwne :zakrecony:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście działa ale tak jak wyżej nagrywa bardzo cicho a to pewnie dla tego że korzysta z MIC przez co rozmówca nagrywa się bardzo cicho bo na zasadzie mikrofonu/dyktafonu a od mikrofonu do głośnika droga daleka :D, do tego mic nagrywa wszytko jak leci i jeśli mamy głośne otoczenie to rozmówcy już praktycznie nie słyszymy. Szukam jakiejś innej zna ktoś coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez innego kernela nie przeskoczymy nic. Wywalilem VSP bo raz nagralo raz nie (sprawdzilem liste nagran) Teraz mam to

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.record.my.call&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5yZWNvcmQubXkuY2FsbCJd

Dosc dobrze slychac i nagrywa w mp3. Za free i nie potrzebuje roota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka postów wyżej pisałem, że Virtual Secretary Pro nagrywa, ale jak odsłu♥♥♥♥ę to nic nie słychać (no, chyba, że przy włączonym głośniku). Ech, testowałem to na połączeniach z BOA... dziś kilka normalnych rozmów ze znajomymi i muszę stwierdzić, że to co pisałem wcześniej trochę mija się z prawdą. Otóż rozmowy na ulicy i w domu i jak odsłu♥♥♥♥ę to wszystko słychać, ale trochę cicho, chociaż nie muszę przykładać fona do ucha, żeby odsłuchać rozmówcę. Nie wiem dlaczego rozmowy z BOA (602900) nagrywa tak cicho że je słychać jak tylko głośnik podczas rozmowy jest włączony i podczas odsłuchu fon przyłożę do ucha.

A może jakimś odtwarzaczem muzyki da radę te nagrania odsłuchać i zwiększyć głośność podczas odsłuchu?

--------------

Co jest z tą cenzurą? żeby w normalnym wyrazie litery zamieniało na serduszka?

Edytowane przez slavecki
    Co jest z tą cenzurą? żeby w normalnym wyrazie litery zamieniało na serduszka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na moim niedziała mam jb 20c na ics problemów nie było.

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Darmowy Call Recorder z marketu działa bez problemu na nierootowanym JB. Tu miłe zaskoczenie, HTC wymagał podmiany radia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neotion

Tych darmowych call recorder'ów jest kilkanaście. Możesz podać link bezpośrednio do tej wersji która wg Ciebie działa bez problemu na nie rootowanym JB?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi