Skocz do zawartości
robak56

Nagrywanie rozmów na L9-czy działa 2wcr?

Rekomendowane odpowiedzi

Na romie superluminal nagrywanie rozmów działa super na pierwszej testowanej aplikacji - CallRecorder. Innych nie sprawdzałem, ale pewnie też będą działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, jestem nowy w tym dziale, to mój pierwszy post z L9.

Mam zrootowany 20c z play i zrobiłem tak:

1. Zainstalowałem BusyBox za pomocą tego instalatora: https://play.google.com/store/apps/details?id=stericson.busybox&hl=pl

2. Zainstalowałem ALSA mixer https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skvalex.alsamixer

3. Zainstalowałem darmowej wersji próbnej CallRecoder - u dołu postu: [Android 2.2+] CallRecorder - record phone calls from the phone line - xda-developers

W ustawieniach CallRecorder wybrałem metodę ALSA i telefon LG Optimus L9

4. Reset.

Działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie raz działa raz nie działa. Nie wiem od czego to zależy. Nagrywa za każdym razem, ale nie zawsze słychać rozmówcę. W ustawieniach mam ALSA i model Galaxy Nexus (GSM)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nagrywanie rozmów działa, testowałem kilka programów :

CallRecorder od skvalex - na ics był najlepszy, ale niestety na jb nie działa

Call Recorder (ten darmowy) - nagrywa, ale kiepska jakość

AllCallRecorder - nagrywa, ale również kiepska jakość i zero ustawień

Auto Call Recorder - póki co nie znalazłem lepszego który działa dobrze na Jelly Bean, wiec ta pozycja u mnie zostaje i polecam również Wam ją protestować :-) jest za darmo w Sklepie Play.

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Ja nagrywam rozmowy na L9 4.1.2 za pomocą CallRecorder_v.1.4.5, płatny. Jakość jest idealna. Potrzebny jest root, AlsaMixer i BusyBox. W ustawieniach CallRecorder_v.1.4.5 jedt wyszczególniony LG L9. Polecam, bo naprawdę warto !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!!!

Od 3 dni walczę z aplikacjami do nagrywania rozmów przez telefon, na mnogość tych aplikacji nie mamy co narzekać klęska nieurodzaju jest olbrzymia. Nawet nie chce mi się już liczyć ile instalowałem można określić że zgubiłem rachubę.

Mój telefon to LG L9 P760 - Orange bez rota Android 4.1.2 wer.oprogr: P76020i-EUR-XX

Z tych wszystkich aplikacji jedynie można wziąć dwie pod uwagę.

1. Automatic Call Pro v 3.53 apk

Najlepsze ustawienia że na ścisłość można używać. Mnie bardzo dobrze słychać na wszystkich ustawieniach wiadomo idzie przez mikrofon, poniżej ustawienia nagrania osoby po drugiej stronie słuchawki.

Typ pliku

3g -- szumy i słabo słychać :facepalm:

AMR -- trochę mniejsze szumy i słabo słychać >:(

war -- * no już można usłyszeć nagrywającego dość zrozumiale, brak szumów w nagraniu na ścisłość - można używać

Źródło dźwięku

Microfon -- * nawet nawet nie jest taka tragedia

Inne ustawienia nie działają.

----------------------------------------------------------

2. Automatic Call Recorder Pro v 3.66 apk

Takie same ustawienia jak przy pierwszej aplikacji.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aplikacje testowane w domu, boje się ich testować na zewnątrz dojdą hałasy, wiaterek ptaszki ciekawe jak wtedy będzie to działało. ? :facepalm:, ? :D. ale przy okazji jak słoneczko zaświeci to sprawdzę.

------------------------------

Możecie polecić jakieś aplikacje na ten typ i model LG, od ostatniego wpisu minęło trochę czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cześć, jestem nowy w tym dziale, to mój pierwszy post z L9.

Mam zrootowany 20c z play i zrobiłem tak:

1. Zainstalowałem BusyBox za pomocą tego instalatora: https://play.google.com/store/apps/details?id=stericson.busybox&hl=pl

2. Zainstalowałem ALSA mixer https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skvalex.alsamixer

3. Zainstalowałem darmowej wersji próbnej CallRecoder - u dołu postu: [Android 2.2+] CallRecorder - record phone calls from the phone line - xda-developers

W ustawieniach CallRecorder wybrałem metodę ALSA i telefon LG Optimus L9

4. Reset.

Działa.

Odkopuję wątek - po wielu nieudanych próbach powyższy soft wreszcie dał radę i nagrywanie działa w obie strony. Jakość jest wysoka i obie strony są dobrze słyszalne. Na razie używam wersji demo, ale jak nic się nie zmieni, to pewnie zainwestuję...

Baseband V20o

ROM: CrystalPA 7.00 - Android 4.4.4

Root: tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    centur

potwierdzam że Virtual Secretary Pro 8.5.3 działa idealnie na nierotowanym l9 od playa na JB 4.1.2 (20f). Problem tylko taki że w ustawieniach programu nie ma opcji wyboru nagrywania rozmów na karcie, możemy tylko sobie dowolnie nazwać folder ale lokalizacja zawsze na pamięci wewnętrznej >:( , ktoś wie jak temu zaradzić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Zamiana pamięci wewnętrznej z kartą SD. Potrzebujesz roota do tego. Jeśli program nie ma opcji zmiany lokalizacji zapisu to innego sposobu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi