Skocz do zawartości
Yamakasi512

Funkcja pisania głosowego-podwójnie pisze to co powiedziałem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,otóż korzystam z funkcji pisania głosowego,ale na komputerze poprzez program unified remote.Wszystko działało normalnie,aż do pewnego czasu gdzie podczas pisania głosowego np.w wordzie pisze mi podwójnie usłyszany tekst,spróbowałem jeszcze z innym programem umożliwiający pisanie głosowe,oraz próbowałem w notatniku,w przeglądarce i cały czas pisze mi podwójnie.Mój telefon to Lg l9. Używałem programów unified remote oraz Wi-Fi Mouse W telefonie nie zauważyłem takiego zachowania.Tylko na komputerze występuje takie coś.Jak myślicie co może być przyczyną?

Edytowane przez Yamakasi512

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kownac

Czyli efekt echa jeżeli podczas rozmowy telefonicznej słyszysz echo w słuchawce, a policja ci kiedyś zabrała telefon to prawdopodobnie masz założoną plombe policyjną czyli jesteś na podsłuchu ;) . Albo masz popsuty mikrofon :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Policja mi nie zabrała nigdy telefonu,echa nie słysze jak rozmawiam,tylko problem występuje na komputerze.Jak mówię ciszej to mi nie powtarza.Z tego co wiem to tel ma wbudowane 2 mikrofony to może on tworza echo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi