Skocz do zawartości
niachu

ROM [Android 4.0.4][Sense 4.1 Lite][OTA][HUB][EQS] SVHD v2.1.0

Rekomendowane odpowiedzi

A jak wyglada opcja szybkiego uruchamiania telefonu? Tez trzeba czekac czy odpala sie w trimiga?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Siemanko :D Ludzie powiedzcie mi jak mam to zainstalować, chodzi mi o takie coś jak mam to zrobić dokładnie krok po kroku. Mam HD, wersja android 2.3.3, wcześniej ten telefon chodził w orange, teraz mam play. I nie wiem czemu nie działa mi aplikacja facebook, aktualizowałem, przywracałem ustawienia itp nic nie daje, chyba to wina androida. Jestem świeży w te sprawy i nie wiem co i jak (OTA, ROTA, FROTA) nic mi to nie mówi, tak więc proszę was bardziej doświadczonych o istrukcję (jak dla debila) co i jak mam zrobić, by nic nie popsuć.

Z góry dzięki :)

Jest dużo tutków jak i co trzeba robić, wystarczy poświęcić i trochę poczytać, nawet w dziale o romach masz instrukcje co i jak robić, naprawdę wystarczy poczytać ze zrozumieniem i będzie ok :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niachu
    A jak wyglada opcja szybkiego uruchamiania telefonu? Tez trzeba czekac czy odpala sie w trimiga?

Zależy jakie uruchomienie, jeśli szybkie to u mnie trwa to ok. 12sek, jeśli normalne, to trochę dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego z zegarkiem w ręku 12 no może 13 sekund ... Więc sam oceń czy to wolno czy szybko :)

Wysyłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moze ktos cos powiedziec wiecej o tym romie?

A mianowicie:

1. Jak bateria?

2. Jak szybkość?

3. Czy wszytsko działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego używam ten ROM od momentu jak się pojawił i powiem szczerze jestem z niego bardzo zadowolony. Nie posiada on zbędnych jak dla mnie Tweak-ów, które to nieraz zamulają nasze DHD oczywiście coś tam jest ale zrobione to schludnie i delikatnie w stosunku do innych ROM-ów. Samo działanie jest stabilne i bardzo szybkie. Wszystko działa jak powinno nie zauważyłem jakiś większych problemów z używaniem tego ROM-u. Niestety nie grywam na telefonach więc o działaniu gier nie mogę się wypowiadać. Bateryjka trzyma ładnie po ostatniej aktualizacji ma wersję 1.3.0 wcześniej zjadało ją znacznie szybciej. No i bardzo ładny wygląd po wstawieniu przez kucharzy ikon z SENS 5 :) ROM godny uwagi. Zapewne znajdą się jakieś nie dociągnięcia. Polecam ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OcwiK

Zainstalowałem ten ROM z lekkim dystansem, albowiem kiedy uzywałem v1.2.2 to myślałem, że mnie szlag trafi... Natomiast w tej wersji tj. v1.3.0 jestem mile zaskoczony. ROM naprawdę warty polecenia. Mało tweakow co bardzo mnie cieszy, bo nie spowalnia to ROMu, chodzi płynnie aczkolwiek jedyne czego sie mogę uczepic to reakcji telefonu na klawisz power. Tak to wszystko git majonez. Czysty powiedz mi jakiego kernela używasz aby to było wszystko sprawne i szybkie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niachu
    Bateryjka trzyma ładnie po ostatniej aktualizacji ma wersję 1.3.0 wcześniej zjadało ją znacznie szybciej.

Poważnie? Ja jestem zadowolony z baterii na 1.2.0 a skoro na 1.3.0 ma lepiej trzymać to w takim razie chyba go przetestuję w najbliższym czasie, jedyne niedociągnięcia we wcześniejszych wersjach tego romu to brak tłumaczenia w niektórych miejscach, nie wiem czy to poprawiono w 1.3.0, poza tym w większości mogę się zgodzić z wypowiedzią czystego, jak dla mnie ten rom jest po prostu świetny, szybki, stabilny, bez tweaków, w sumie jest to czysty rom, podobny do Sabsy Prime. I pytanie jak powyżej, jakiego kernela używasz? Bo pacha mi za bardzo baterię drenował na 1.2.0.

@OcwiK: Co do reakcji na klawisz power, to w 1.2.0 reakcja jest praktycznie natychmiastowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OcwiK

No właśnie niachu przynajmniej u mnie występuje taki 0.5-1 s "lag"? Nie wiem jak to nazwać, no ale nie reaguje od razu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mack!e

A jak z USB hostem? testował ktoś może?:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi