Skocz do zawartości
niachu

[Android 4.0.4][Sense 4.1 Lite][OTA][HUB][EQS] SVHD v2.1.0

Rekomendowane odpowiedzi

niachu

Na początek lepiej samą appkę zainstalować ponownie, wyciągnij ją ze spakowanego romu i spróbuj, jak to nic nie da i nie zależy ci zbytnio na danych i ustawieniach systemu to flashuj od nowa :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam to samo nie wiem czasem czy nie wyłączyli serwera i dlatego sie wykrzacza bo rom juz nie jest rozwijany i wspierany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasku

dajcie ten romik na inny server:) przetestowałbym go:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nicuu.

Ma ktoś może pliki z myhuba? Bo aktualnie myhub w romie już nie jest wspierany i nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nicuu.

Witajcie! :) Pomożecie?

Odblokowałem bootloader, przez aahk, mam wszystko s-off/boot unlock/root, zainstalowałem svhd.

Wszystko ładnie gra i huczy, nie mam problemów dopóki nie zrebootuje telefonu kilka razy w czasie np. 1h.

Opiszę:

-Telefon włączony, reboot- działa normalnie system

-Działa - reboot, nadal działa normalnie system

-Działa - reboot i na przykład wtedy następuje zwrot akcji i telefon stoi na bootlogo htc beats audio... możecie mi pomóc, czemu się tak dzieje? Jakaś ochrona przed częstym rebootem, czy co? Ktoś miał podobny problem? Instalowałem przez różne recovery, najnowsze, najstarsze i to samo.. teraz próbuję na cwm i jak narazie wszystko działa, lecz nie sprawdzałem już, czy się wysypie, bo nie mam siły potem znowu wszystkiego od nowa przywracać.. tak tylko pytam, bo jestem ciekaw, miał ktoś podobny problem? Dodam jeszcze, że sabsa prime v16 też się w podobny sposób wysypywała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro masz s-off, to wgraj mu RUU_Ace_HTC_Europe_1.32.405.6_Radio_12.28b.60.140e_26.03.02.26_M (żeby zmienić hboot na 0.85 i firmware na starsze) , potem zmień recovery na CWM i ponownie wgraj custom ROM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nicuu.

Przepraszam, że tutaj nie zaglądałem, ale po kilku dniach, myślałem, że nikt nie napisze. Muszę Cię zasmucić, ale nadal się tak dzieje, po tygodniu, właśnie zrebootowałem kilka razy telefon i znowu stoi.. :) I kolejny flash romu ;c Zrobiłem tak jak mi poradziłeś i dalej się tak robi.. może moja sztuka jest jakaś "lewa".. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KamilC

Cześć,

przesiadłem się ze stocka na ten ROM i wszystko spoko, tylko coś GPS nie łapie mi fixa... Wgrywać jakieś RILe i radio (a jeśli to tak, to któe - najnowsze z 3.12?) czy też próbować flashować od nowa?

Fixa nie mam ani w yanosiku, ani w google maps. W apce GPS Test łapie mi max 1 satelitę...

Pzdr.,

Kamil

----------------------------------------------------------------

EDIT:

Nieaktualne. Zdjąłem osłonę anteny gps (t przy lampie flash) wyczyściłem z kurzu styki i płytkę, wyprostowałem styki na płytce i z automatu 10 satelit w GPS Test łapię:)

Edytowane przez KamilC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AruniA

Witam
    Czy może ktoś wystawić ROM??

Z tego linku coś się niby pobiera ale prosi o hasło przy rozpakowywaniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi