Skocz do zawartości
MetroPL

Lg P970 V20q Zawieszanie się przy czystym systemie .

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od wakacji posiadam LG P970 wszystko z nim grał nawet byłem zaskoczony że tak szybko wszystko chodziło jedyną wadą był czasem lekkie ścinki i brak wsparcia na android wyżej niż 2.3.4 . A teraz dokładniej o sprawie co jest teraz :

Tydzień temu z powodu częstych ścinek przywróciłem ustawienia fabryczne w telefonie zainstalowałem kilka potrzebnych appek i git ale telefon dalej się zacinał przykładów kilka :

1.Wchodzę do galerii lekko sie zawiesza ale działa po czym ktoś dzwoni i telefon całkowicie odmawia posłuszeństwa

2.Dzwoni telefon wyświetlacz sie podświetla i nie reaguje na dotyk ani na nic .

3. Wchodzę w sms długo sie ładuje po czym po chwili wyskakuje komunikat ze aplikacja przestała działać .

Proszę o szybką pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CSTR

Spróbuj jeszcze raz przywrócić telefon do ustawień fabrycznych - jeśli to możliwe sformatuj microSD. Jeżeli to nadal nic nie pomoże będziesz musiał postawić ROM od nowa według instrukcji w dziale ROM'y i Modyfikacje. Gwarancji nie tracisz, o ile ciągle ją masz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra zrobię to tylko muszę skopiować pliki na komputer bo kartę mam 8GB Postaram sie też wywalić śmieci z karty i potem sformatuje i ustawienia fabryczne cofnę . A gwarancji juz nie mam :D

---------- Post dołączono o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Dobra tak wiec działa teraz dodaje rzeczy na kartę pobiorę jakąś grę do sprawdzenia jak działa ale widać poprawę może to przez tą kartę ze tam tyle śmieci było . A mam pytanie jest możliwość usunięcia aplikacji typu facebook for lg itp bo nie potrzeba mi tego .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xzxzxy

Rootujesz telefon i usuwasz zbędne aplikacje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi