Skocz do zawartości
Kushin

Powrót z v20a(JB) na v10k(ICS) - Działający link!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tez problem wgrywa mi sie romik pomyślnie, stoi na logu LG ale nie mogę wejść w cwm zeby wykonac hard reset:(.... nie musi być wersja v10 z cwn? co źle robie..? robie według poradnika ale nie mogę wejść w cwm...

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez kaarolek1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    woyti
    może być jeszcze sytuacja, w której po włożeniu baterii nie będziesz mógł wejść do cwm, wtedy musisz wyjąć baterię, przydusić przycisk głośności i home, trzymając te przyciski podłączasz kabel usb, w ten sposób dostarczysz zasilanie do telefonu i czekasz aż pojawi się cwm

oczywiście usb podłączony do komputera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Przez ostatnie 2 tygodnie testowałem wiele romów na telefonie. problem zaczął się w momencie, kiedy chciałem przetestować wszystkie romy bazowane na CM11 a konkretnie na romie od szymel'a.

kiedy chciałem powrócić do cm10.1, bo żaden z kitkatów do mnie nie przemówił, napotkałem problem takiej natury, że nie mogłem odblokować bootloadera a żaden rom v10 z paczki zip ani żaden rom v10 z kdz nie chce się zainstalować. KDZ wyrzuca błędy, a potem system łapie bootloopa jak włączę telefon, a CWM wyrzuca jakiś błąd. znalazłem więc tylko jeden jedyny rom, który chodzi jako tako i jest to samsung galaxy s4 od szymela - czyli rom upodabniający interfejs naszego urządzenia do interfejsu flagowca sgs.

teraz nie mogę zainstalować nic przez KDZ ani nic przez CWM a gappsy i tak wrzucałem z sideload'u, bo na dodatek karty pamięci mi nie widzi, nie działa Wi-Fi, żre baterię jak głupi i długo się uruchamia. reset do fabrycznych nie daje nic.

Próbowałem mu nawet zarzucić stockiem przez LGMobile Support Tool ale i tak po wgraniu nie ma CWM ani roota a nie mogę znaleźć nigdzie poradnika, jak odblokować bootloader na v20 ale nie mogę nigdzie znaleźć

proszę o pomoc lub jakieś sugestie.

osoba która poda mi rozwiązanie zostanie wynagrodzona (informacje na PW)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dofgus

Jak odblokować na v20 bootloader? Wystarczy wgrać jakąś paczkę kdz. Np v20d + root + cwm

Wysłane z mojego LG-P700

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

próbowałem V20A z rootem i CWM i mam bootloop po instalacji CM10 Nightly. nawet po full wipe. podejrzewam, że mam coś nie tak z sideload'em, bo przez niego wgrywałem, bo tylko do cwm idzie się dostać a nie czyta mi zewnętrznej karty a na wewnętrznej nawet jak wrzuciłem zip'a z cm10 do /data/media/sdcard przez polecenie "adb push" to i tak nie znaleziono plików. i od czasu jak wgrałem KitKat Prime od szymel'a to właśnie nie mogę montować /external_sd w recovery a sdcard montuje mi w ścieżce /data/media/sdcard/0

i nie wiem co z tym zrobić. żaden rom z KDZ nie chce startować, wyrzuca mi błąd wParam: 100 lParam: 2

kolejny reboot i kolejny bootloop i nie mogę zrobić nic. tel wykrywany jest przez KDZ tylko w Emergency Mode i flashować można tylko przez EMERGENCY i przez CS_EMERGENCY.

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

spróbuj v20D_root_cwm ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

W cm11 pamięć jest montowana jako 0. Wgraj wersję z mojego dysku google powrót do ics, wtedy wgraj v20d z cwm i root oraz zrób factory reset i wtedy zrób format sdcard, oraz wrzuć ZIP z cm10 do pamięci wewnętrznej. Wtedy zrób wszystko wg pierwszego postu z cm10 i uruchom telefon. ;)

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam chciałbym wiedzieć jak w najprostszy i najszybszy sposób powrócisz z Androida 4.1 do 4.0 niestety nie za bardzo mi pasuje i zrzucie baterii mi wzrosło i trochę sie zacina , aktualizowałem przez program LGMobile Support Tool ale nie wiem jak teraz powrócić do starego pomocy ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi