Skocz do zawartości
Kushin

Powrót z v20a(JB) na v10k(ICS) - Działający link!

Rekomendowane odpowiedzi

nie dam rady wejsc do recovery i do emergency mode też, telefon wibruje, pokazuje logo, nagle logo lg zmienia sie w animacje i powraca do stanu wczesniejszego i tak juz z godzinie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poniważ musisz wejsc do recovery a wejsc musisz tak ;) power i jak telefon zawibruje i pokaze sie logo lg to szybko vol + vol - i home wtedy bez problemu wchodzi w cwm i robisz full wipe po czym masz v10k :) właśnie wgrałem na swojego lg ics bo na jb nie mam już sił... wgrałem od lg jeszcze stocka i chodzi super!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem system jeszcze raz wszystko ładnie fajnie, ale dalej to samo, wisi na LG logu, kiedy próbuje wejść do CWM tak jak luccazzz i tak jak wyczytałem w internecie to po za zaświeceniem sie ledów i wibracji nie ma nic, dalej pojawia się logo i stoi na nim,

Tak z ciekawości.. bo jak pamiętam czasu gdy miałem Wildfirera to trzeba było zrobić S-off by zainstalować CMW i roota, a w tym telefonie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby wejść do CWM to wyłącz telefon, potem wciśnij Vol+, Vol-, Home i Power i trzymaj wszystkie wciśnięte. Potem tel zawibruje i pokaże się logo LG po czym puść Power, resztę (Vol+, Vol- i Home) trzymaj wciśnięte. Logo LG zgaśnie, pojawi się jeszcze raz i zgaśnie, a potem już pokaże się logo CWM i wtedy puść przyciski. Teraz to już tylko full wipe i reboot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PROBLEM JEST TEN:

ŻE PISZE PORAZ KOLEJNY

nie ma możiwości hard resetu i wejścia do CWM,

zaswiecają się ledy, telefon wibruje, dalej brak reakcji, nie ma logo nie ma nic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby zrobić Hard Reset to musisz najpierw wejść do CWM. Tam dopiero go robisz czyli full wipe. Napisałeś teraz że nie ma logo, a w poprzednim poście pisałeś że wisi na logo LG. A jeżeli wisi na logo, a do tej pory robiłeś zgodnie z tutorialem to jest to właściwy objaw. Teraz niestety musisz popróbować wejść do CWM czterema przyciskami jak pisałem wcześniej i zrobić full wipe. Innego wyjścia nie ma. Jak Ci nie wchodzi CWM od razu to popróbuj trzymać przyciski dłużej lub krócej aż wejdzie.

A co mi tam. Sprawdziłem w nocy tą metodę powrotu do ICS, postępowałem zgodnie z tutorialem i po kilkunastu minutach miałem w telefonie v10k.

Trzeba tylko to robić na spokojnie i bez nerwów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak logo się pokazuje kiedy normalnie właczam telefon, kiedy używam kombinacji na ekranie jest czarno,

teraz wgrywam zrootowanego v20 + cwm, ciekaw jestem jaki będzie efekt na nim tzn. czy będzie się dalo wejść do CWM

Edit: po wgraniu v20 brak problemów z wejściem do CWM, czy to mi jakoś pomoże ?

Edytowane przez showluke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale nie włączasz normalnie telefonu tylko Vol+, Vol-, Home i Power. A po logo puszczasz Power.

Edit:

Jak wciśniesz te 4 klawisze to nie ma logo? Nic się nie dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

telefon wibruje podświetlają się ledy i na tym koniec,

po wgraniu v20 teraz nie dam rady przeflaszowac v10 r&d test tool wywala błąd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw z menu przywróć ustawienia fabryczne telefonu. Ja u siebie wgrałem v10k programem KDZ. Jest prostszy a też skuteczny ;) Na końcu po sflashowaniu też wywalił błąd, ale to normalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi