Skocz do zawartości
drozdas

Lg VU - Gry i Aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

a RR2 ? jakie gry ogólnie byś Cię polecili mi ?

z kategorii: wyścigi, strzelanka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mało gram w gry na telefonie ,ale z ciekawości postanowiłem pograć w Real Boxing i jestem pod wrażeniem. Zresztą nie tylko ja, kumple z pracy nie mogli uwierzyć ,ze takie gry dostępne są na telefony. Podczas samej gry potrafią zdarzyć sie jakieś minimalne przycinki, ale mimo to Vu daje rade z tą grą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Humble Bundle miałem okazję zapoznać się z jeszcze kilkoma ciekawymi tytułami:

- Contre Jour - piękne, przyjemna muzyczka, super animacje, generalnie spokojniejsza gra typu cut the rope, aczkolwiek trochę bardziej spokojna przez czarną kolorystykę

- Bladeslinger - jak ogarnę to sterowanie to może napiszę coś więcej, generalnie grafika ładna a sama gra chodzi płynnie

- Funky Smugglers - zbierałem się do zakupu tej gry od dłuższego czasu, dużo zabawy z miłą muzyką w tle, na plus tryb multi i proste zasady

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PKPL

Ja ze swej strony polecam Modern Combat 4. Mimo że to produkcja Gameloftu chodzi płynnie i wygląda zabójczo na dużym wyświetlaczu LG Vu :-) Bardzo fajnie gra się też w Shadowgun Deadzone - zdażają się przecięcia gdy wszystko się kotłów dookoła, ale ogólnie to miód :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja odradzam wszelkie produkcje gameloftu - po wydaniu MC4 do MC3 wyszła aktualizacja, przez którą gra w ogóle nie działa (wyłącza się na logo). Zapewne po premierze MC5 będzie podobnie, więc szkoda pieniędzy na tych złodziei.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To samo miałem, tak że nie tylko ty to masz, może coś się poprawi w aktualizacjach, po za tym mam do was pytanie jakie gierki wam chodzą fajnie, chciałbym jakieś gierki (sam nie wiem jakiej która mnie wciągnie. Do tej pory pogrywam sobie w :

- 9mm HD (ale jednej misji nie mogę przejść - nie wiem jak bramę otworzyć)

- NFS MW

- Six Guns

- Rayman

- Lep's World

- Symulator Farmuy

- BFBC 2

- GTA

- Dead Tigger

- Ducati Challenge

- Dragi

- Virtual City

- Simsy

- Fifa 12

- Temple Run

- Dead Zone

- Fast Five

- Gangstara Rio City Of Saints.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam jeszcze zainwestować w Real Boxing. Na prawde gra miodzio i do tego polska warta tych 15 zł bo daje zabawe na dłuższy czas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przymierzałem się do niej, ale jakoś nie ciągnie mnie do niej za bardzo, a coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajna gra pod tegre Hockey Nations 2011 THD. Demo jest free wiec każdy może sprawdzić przed zakupem czy mu gra pasuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Real Boxing jest w promocji teraz google play. Grzech nie dokonać zakupu w cenie 2,99 pln. Obowiązkowa gierka dla urządzeń z tegra

Wysyłane z mojego LG-P895 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi