Skocz do zawartości
artur304

Jaką wybrać folię

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar zerwać oryginalną folię (strasznie przyciąga kurz, bardzo się palcuje i ma już dużo mikrorysek chociaż jest idealnie dopasowana). Wiem, ze schodzi ona podobno bardzo ciężko, ale czy dobrym pomysłem jest zerwanie tej folii i zakup nowej takiej jak np. Brando? Jeżeli tak to jaką jeszcze polecacie? ;)

Wysłane z mojego LT30p za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wg testów najlepiej wypadają 3MK Shield oraz MyScreen Protector, są tańsze i lepsze niż brando

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobaczymy jak będzie sprawować się brando, ponieważ właśnie tę folię wybrałem.. A mam przy okazji jeszcze jedno pytanie. Jak wygląda sprawa ze sciągnięciem tej oryginalnej folii? Czy napis SONY zejdzie czy nie? Udało mi się ją podwadzić, a czytałem, że w Z ten napis schodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zejdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, dzięki za info ;) Jutro folia powinna dotrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podepnę się, ktoś ma może naklejoną folie nillkin z zestawu z casem? jakieś wrażenia, czy ciężko się nią nakłada? i czy warto ja naklejać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucano

Ja naklejałem, bardzo łatwo i bez bąbli mi sie nakleiła. Jedyny problem to trafić tak aby z każdej strony idealnie przyległa, jak z reszta z każdą folią. Ekran palcuje sie tak jak wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej, Brando dotarło :) Dosyć łatwy montaż, możliwość umycia jej choć potem założenie folii to przynajmniej dla mnie trudne zadanie, ale chyba za 10 razem mi się udało :P Polecam te folię, a co do Nillkina to również mialem folię razem z tym etui lecz niestety folię zniszczyłem :/ Dodam jeszcze, że folii w idealny sposób nie ucelowałem i jest na samym boku jeden pęcherzyk lecz zbytnio to nie przeszkadza ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmmm miałem 3MK Shield i nie sprawowała się ona zbyt dobrze, oby dwie folie nie udało się równo nakleić mimo licznych prób, z folią Nillkina z zestawu poszło dużo prościej za pierwszym razem siadła idealnie. Jeśli chodzi o zdzieranie oryginalnej folii ja pomogłem sobie podgrzewając ją suszarką i wtedy łatwo zeszła :D:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi oryginalna na początku w ogóle zejść nie chciała, liczne podwadzania itp. nic nie dawały, ale ku mojemu zdziwieniu po jakiś dwóch tygodniach podwadziłem lekko nożem i zeszła wyjątkowo łatwo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi