Skocz do zawartości
artur304

Jaką wybrać folię

Rekomendowane odpowiedzi

ja rowniez polece folie 3mk shield, uzywalem ich na innych starych telefonach i sprawowaly sie znakomicie i sa bardzo dobrze dopasowane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Przepraszam za odgrzebanie tematu ale mam pytanie. Czy jak kupie folie 3MK aczkolwiek matową to będzie jakaś drastyczna zmiana kolorów ? Miałem swego czasu na HTC Desire i powiem ze palec po takiej folii bardzo przyjemniej się przesuwał oraz nie było odcisków palców. Jak to będzie wyglądało na XT ? Proszę o odpowiedź. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam, folii matowej od 3mk i jest ona świetna, zarówno jak we wcześniejszym arc s była świetna, w xt nie odstępuje w niczym, nie psuje kolorów, a wygląda jeszcze lepiej niż odbijający wszystko gadżet z błyszczącymi foliami. Polecam w 100%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo z tego co widzę to moja Xperia T ma fabryczną folie na wyświetlaczu. Czy się mylę i tak jest wyprofilowany ekran ? Wczoraj wyciągnięta z pudełka. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

xt ma fabryczna folie ktorej lepiej nie zrywac - zapobiega zarysowaniu oraz podobno kruszeniu sie ekranu po fatalnym upadku

czytalem testy ze ta matowa folia nie chroni za bardzo ekranu przed zarysowaniem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to może ja się wypowiem:) jakiś miesiąc temu idąc po betonowych schodach chciałem odebrać rozmowę i telefon wyśliznął mi się z ręki i spadł na ziemie(ok 1.3m wysokości) ale na szczęście skończyło się to tylko drobną rysą na rogu tel.. jakieś 2 tyg temu zakupiłem case nillkina w poniedziałek zerwałem fabryczną folię i nakleiłem 3MK Shield wczoraj gdy uciekałem przed deszczem telefon wypadł mi z kieszeni bluzy z wysokości 1.5m na betonowe płytki więc pomyślałem już po nim a tu zaskoczenie telefon cały bez zadrapań bez rys wszystko działa więc jednak ten ekran nie jest aż tak kruchy:) a etui nillkin świetnie chroni:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się, etui Nillkin chroni świetnie lecz u mnie z niewiadomych przyczyn odpryskuje się lakier na ramce wokół wyświetlacza :( Mam już kilka takich niewielkich odprysków... Posiadam folię brando, ale zastanawiam się nad wymianą właśnie na 3MK. Odejdę troszkę od tematu i zadam jedno pytanie: Myślicie, że gdy oddam XT na gwarancję z powodu obudowy i odklejenia się naklejki wokół aparatu to przyjmą te gwarancje?

Wysłane z mojego LT30p za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czytalem tutaj na forum, ze ktos oddal na gwarancji odklejona naklejke aparatu i jacka, przyjeli i wymienili podobna tylny panel, wiec nie ma co sie pytac tylko oddac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedź, prawdopodobnie jutro oddam telefon do serwisu :)

Wysłane z mojego LT30p za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Dostalem do etui nillkina folie na wyswietlacz, po pierwszym zalozeniu zrobilo sie troche babli wiec postanowilem ja zdjac.

Folia teraz wyglada tragicznie, farfocle itp. jak najlepiej umyc folie nillkina i ja teraz zalozyc? Prosilbym o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi