Skocz do zawartości
artur304

Jaką wybrać folię

Rekomendowane odpowiedzi

A te syfy wciąż się tak bardzo łapią tej folii? :)

Wysłane z mojego LT30p za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie syfy? Nic się nie łapie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

palcowala sie fabryczna i naklejona tez, wiec chyba nie ma rady na to, przecieram szmatka z mikrofibry i jest czysciutki

a kurz bedzie osiadal na telefonie jak na kazdym innym przedmiocie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kali77

Tak ku ścisłości. Po co Wam jest potrzebna folia. Nie szkoda kasy. Tej klasy wyświetlacze się nie niszczą. Posiadałem z podobnym wyświetlaczem telefon HTC przez kilka lat. Jakoś nie zauważyłem żadnej ryski. Nie potrafię pojąć po co jakaś dziwna folia jest komuś potrzebna. Najlepiej jeszcze telefon wstawić do pancernej kasy to na pewno się nie zniszczy.:oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up

Nie niszczą? O to jakaś nowość.

Oczywiście że się niszczą, rysy pojawiają się tak samo jak na każdym innym. Z gorilla glass czy bez, z plastikiem czy szkłem.

Wyobraź sobie że ktoś zabiera taki telefon np. na rower, trasa ok 100 km i co jak wypadnie? Albo drugi przykład; telefon w kieszeni podczas pogo. Ałć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Unagi
    Tak ku ścisłości. Po co Wam jest potrzebna folia. Nie szkoda kasy. Tej klasy wyświetlacze się nie niszczą. Posiadałem z podobnym wyświetlaczem telefon HTC przez kilka lat. Jakoś nie zauważyłem żadnej ryski. Nie potrafię pojąć po co jakaś dziwna folia jest komuś potrzebna. Najlepiej jeszcze telefon wstawić do pancernej kasy to na pewno się nie zniszczy.:oczy:

Ekran zawsze się porysuje - chyba, że ktoś używa telefonu tylko w domu :what:. Kiedyś w klawiszowych komórkach były obudowy z plastikowym oknem, teraz ekran jest zupełnie odsłonięty więc używanie folii jest wskazane. Kilkanaście złotych to nie dużo, a może uchronić przed rysami, które znacznie obniżają wartość.

Wypukane na Tetce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kioiko

Wszystko zalezy od miejsca noszenia telefonu. Jesli ktos nosi go w kieszeni jeansowych spodniach to folia jak najbardziej wskazana. Tutaj nawet nie potrzeba kluczy, drobinki piasku moga zrobic swoje. Ale jak ktos trzyma telefon w kurtce, marynarce, jakies kaburze doczepianej do paska to wedlug mnie moze sobie folie darowac, ona zawsze bardziej sie palucje niz nagi ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja noszę w etui i mam folię - taki nawyk z innych tel.

Co do "palcowania", to z naklejoną czy bez jest to samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja podpowiem jakiej foli NA PEWNO UNIKAĆ. Porysowałem oryginalną folię w schowku w samochodzie więc zamówiłem na allegro... Wybrałem folię VIGG cena 11,99 więć myślę nie najgorsza. Pomyliłem się bo to badziew jakiego jeszcze nie miałem. Po 1 za duża o 2mm(wystaje z jednej i drugiej strony ekranu po szerokosci) Twarda w naklejaniu przez co nie da się uniknąć bąbli. W zestawie jest ich 3 na ekran i 3 na tył telefonu. Gdy chcemy oderwać folię "dwójkę" z trzech warstw to można kota dostać bo schodzi razem z tą właściwą co ma zostać na ekranie i automatycznie bąble...A to nic pbo gdy już uda się nam jakimś cudem rozdzielić te folie to oczom ukaże się nam klej na tej właściwej foli(praktycznie nie da się go usunąć) Gdy chcemy odkleić ten szmelc z wyświetlacza to tez musimy się uzbroić w cierpliwość i stalowe nerwy bo schodzi ona po kawałku... Zużyłem te 3 folie i żadna nie była docięta na wymiar tylko za szeroka i od początku praca syzyfowa. Folia na tył takiej samej jakości ale na gumę bezużyteczne i szkoda nerwów. Gwarancja na folię 12miesięcy ale tylko"wirtualnie" bo po napisaniu ,że mu odeslę ten szmelc i chcę odzyskać pieniądze to kontakt się urywa. Wystawiłem dziś negatyw. Sprzedający ExtremeProtector a folia VIGG

Mi pieniądze przepadły ale Wy możecie zaoszczedzić sobie grosza i nerwów co mi dane nie było.

Przypomniałem sobie ,że gdy kupowałem etui nillkina to była w nim folia gratis. Założyłem ją w minute bez żadnych problemów i wygląda świetnie bez żadnych bąbli. Mogliby tylko nie wycinać tych zbędnych otworów na kam i czujnik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Unagi

To już mogłeś dołożyć te 4zł do klasycznej 3MK.

W środę zamówiłem 3MK Solid i po odjęciu rabatu 20%, przesyłka (5.80) wyszła za darmo. Nigdy nie miałem z nimi do czynienia, ale ludzie sobie ją chwalą, polska firma, przyzwoite ceny i bardzo tania wysyłka - to wszystko z ich sklepu. Do końca sierpnia trwa też promocja -20% dla zarejestrowanych.

Wypukane na Tetce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi