Skocz do zawartości
artur304

Jaką wybrać folię

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem tel. z dystrybucji na europę (bez sim locka) i mam naklejoną oryginalną folię, dodatkowej żadnej nie miałem, a w mojej obecności było rozplombowane pudełko.

Teraz mam dylemat czy na ta oryginalną naklejać jeszcze jedną, ale jeśli ktoś mi potwierdzi że ta oryginalna nie jest z napisami, tylko napis jest pod nią to zrezygnuję z tego zabiegu.

Będę używał aż się zniszczy i wtedy zerwę ją i dam inną, ale muszę wiedzieć czy przy zrywaniu nie zajdą napisy Sony i Xperia ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ściągałem ostatnio folię ze swojej Tetki i mogą potwierdzić, że zarówno napis "Sony" jak i "Xperia" pozostały na swoich miejscach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rhtr
    Ja kupiłem tel. z dystrybucji na europę (bez sim locka) i mam naklejoną oryginalną folię, dodatkowej żadnej nie miałem, a w mojej obecności było rozplombowane pudełko.

Teraz mam dylemat czy na ta oryginalną naklejać jeszcze jedną, ale jeśli ktoś mi potwierdzi że ta oryginalna nie jest z napisami, tylko napis jest pod nią to zrezygnuję z tego zabiegu.

Będę używał aż się zniszczy i wtedy zerwę ją i dam inną, ale muszę wiedzieć czy przy zrywaniu nie zajdą napisy Sony i Xperia ?

Dziwne. Ja w pudełku miałem folie oprócz tej firmowo już na telefon naklejonej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dziwne,dużo czytałem że ludziska znajdowali dodatkowe folie, może były one dawane tylko do pudełek dal operatorów ?

Ale wiem już że napisy pozostają po zerwaniu foli, widziałem tez na filmiku na YT

Na razie więc nic nie naklejam tylko czekam aż folia się zniszczy, a może to potrwać i kilka lat, bo bardzo uważam i szanuję - nie tylko tel. zresztą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rhtr

Ja kupiłem niebrandowaną T-etke z amazonu. Dodatkowo jest kupon na 50% upustu na zakup stacji dokującej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja kupiłem niebrandowaną T-etke z amazonu.

A ja nie wiem jak mam to sprawdzić ? :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Xperie T od ponad pół roku. Miałem na niej folie dołączona do oryginalnego etui Nillkina, ale od jakoś półtora miesiąca nie mam. Narobiło się trochę rys. Myślałem nad mk3 solid albo matte, ale nie wiem czy niewprawiona osoba jest w stanie ją perfekcyjnie nakleić bez babelkow, zagięc, i żeby miała idealne(no prawie) odstępy od boków ekranu. Chciałbym by była również trwała. Co polecacie? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eric

Po zmianie xperii T która miała folie od producenta zainwestowałem w MK3 solid jestem bardzo zadowolony w salonie przykleją Ci od ręki.

tak ona wygląda:

10450229_821811597843073_1927500774892698954_o.jpg

a raczej jej nie widać ;) słuchawkę noszę w kieszeni i nie ma na niej ani jednej ryski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam tą samą folię na G2. Rzeczywiście bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W jakim salonie przyklejają folię tak profesjonalnie?

Czy droższe folie na Xperie T są idealnie przyciętę? Mam już 4 folię z zakresu do 10 zł i każda jest po prostu za długa. W trakcie naklejania okazuje się, że dołem nachodzi na ramkę przez co nie chce się dokleić i zostaje ruchomy pasek powietrza. Próbowałem docinać przed naklejeniem ale wtedy się strzępi i wygląda paskudnie. Najchętniej zostawiłbym bez folii ale ta producencka strasznie łapie rysy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi