Skocz do zawartości
jachas3d

Prestigio Multipad 7 pmp5770d/Problem- gry się tną

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

jestem nowy w temacie tabletów stąd moje pytanie: oglądając różne prezentacje i czytając recenzje widziałem jak autorzy grają w różne gry (Angry Birds) a nawet w miarę skomplikowane graficznie(Arcane LEGENDS, Trials extreme 3) i im się nie cieły lub tak twierdzili, na moim modelu bywa różnie angry birds czasami chrupnie delikatnie ale takie Trials extreme 3 czy wspomnianie wcześniej arcane tną się. Czy inni użytkownicy tego tabletu mają tak samo? Kupując myślałem, że pogram sobie w Vice City, mam o tym zapomnieć? Pozdr for all

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Man ten tablet i vice city na max detalach + cienie chodzi bez zacinek. Trial extreme rowniez dziala dobrze, a angry birds nie gralem xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. a dokładnie tą wersje pmp5770d ( bo ja chciałem pmp5770c ale skusiłem się na tą bo miała więcej pamięci)?

2. to mnie zaskoczyłeś, trials extreme 3 cięło się a po aktualizacji do jelly bean w ogóle nie da się zainstalować, tak samo benji bananas oraz Vector, za to jakieś buggy racing (gierka 3d o wyścigach quadów) chodzilo idealnie a po update tak samo jak tamte, nawet VLC player nie działa (MX mi się nie podoba ale nie mam teraz wyjścia), Vice City sprawdzę dopiero w niedzielę, a mam rozumieć, że to, że większość aplikacji nie działa na jelly bean lub nie da się ich pobrać jest przejściowe i to naprawia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1.tak

2. trial extreme chodzi dobrze, nie jest to 60 kl/s ale gra sie komfortowo, vice city idealnie. Nie aktualizowalem androida, wiec moze w tym tkwi twoj problem ? Postaram sie zrobic gameplay z tych gier i dam tutaj linka ;) Ale mysle ze najwczesniej we wtorek, bo teraz mam duzo pracy ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PMP5570D jest gorszy od PMP5570C, wersja D ma 2 rdzeniowe mali C ma 4 rdzeniowe. Ja osobiście wziąłem C bo pamięć można sobie rozszerzyć kartą sd. Ale i tak na mali mp2 powinny gry dobrze chodzić bo nie odstaje zbyt od tego rk3066 no chyba, że znajdzie się sposób na podkręcenie mp4 to wtedy róznica duża będzie bo mali mp2 już się nie podkręci, sprawdź może jakaś aplikacja zużywa ci moc procesora.

Tu masz porównanie 蓝魔W17pro,晶晨AML8726-MX性能测试 - 平板电脑综合论坛 - 第一平板电脑论坛

Na 4,1 jeszcze dużo gier nie działa być może to wina gier to ciężko nadrobić jak ktoś ma dużo aplikacji z optymalizacją pod nowy system.

Edytowane przez mahound

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki, za przydatne info resztę postaram się sam przetestować:ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi