Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę tematu o nowej aplikacji od Google o nazwie "Keep". W skrócie, służy ona do zapisywania notatek. Podoba mi się jej minimalizm i bardzo przyjemnie mi się z niej korzysta.

Aplikacja jest do pobrania za darmo w sklepie Play lub w wersji przeglądarkowej pod adresem https://drive.google.com/keep

Zapraszam do dyskusji :-)

Jeden z użytkowników forum stworzył wideorecenzję omawianej w tym temacie aplikacji. Zgodnie z jego prośbą dodaję film do pierwszego posta.

Edytowane przez tehGOJU
    Dodałem filmik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    P.M.

Apka genialna w swojej prostocie. Bardzo przyjemna w używaniu, z miłą dla oka animacją przy odpalaniu na telefonie (coś jak Google Now). Notatki błyskawicznie się synchronizują z dyskiem Google.

Ale widać, że to jeszcze nowość bo na stronie "Usługi Google" nie ma odnośnika do Keep. Na Google Drive też nie znalazłem... Ale jak na początek to super. Od razu się przesiadłem z mojego, starego Gdocs.

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten program to bardziej alternatywa dla Evernote niż Gdocs. Choć Evernote jest o wiele bardziej rozbudowany, ale nie wszystkim jest potrzebne tyle opcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem maniakiem różnego rodzaju notatników, ale Google do Evernote się nie umywa. Oczywiście, jak na moje potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diwad

Dla mnie to cos jak google tasks na sterydach bez powiadomien:D Swetna apka. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak wygląda sprawa ze zużyciem baterii? czy dana aplikacja jest bardzo prądo-żerna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diwad

Nie, no co ty. Jak normalna apka do notatek. Przecież nie zjada cpu cały czas w tle.

Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Apka dobra, szybko pisze sobie listę zakupów w niej i ruszam do sklepu :3

Podoba mi się to, ze można przypiac zdjęcia :)

Wysyłane z mojego Xperia U za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Evernote lepszy, ma więcej funkcjonalności, ale nienachalnych i uciążliwych. Googlowy produkt jest zminimalizowany na maxa - wiem, taki trend - ale inne funkcje też się czasem przydają:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak dodadzą możliwość podpięcia notatki do kalendarza to będzie genialna apka, próbowałem kiedyś evernote ale to za wielki kombajn, a ja czasem porostu potrzebuje cos zapisać. Do tego z dostatkiem do chroma idealna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi