Skocz do zawartości
davlasq

Problem z aplikacjami wykorzystującymi aparat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zaczęło się od Instagramu i myślałem, że to z nim jest problem. A chodzi o to, że można normalnie zrobić zdjęcie, wrzucić je do aplikacji, wykadrować i do tego momentu jest ok. Jednak gdy ładuje się ekran nadawania filtra aplikacja wraca do aparatu. Restart telefonu, reinstall aplikacji. Dalej to samo. Akurat mniej więcej w tym samym czasie natknąłem się na CamScanner. Zainstalowałem i chcąc ją wypróbować trafiłem na podobny problem. Aplikacja normalnie robi zdjęcie, mogę zaznaczyć obszar dokumentu i gdy próbuję przejść dalej appka wraca do ekranu głównego. Wygląda więc na to, że jest to problem z wszystkimi tego typu aplikacjami. Przywróciłem starą kopię czystego ROMu przez CWM (wtedy wszystko dobrze działało), ale problem występuje nadal. Dodam, że aparat działa normalnie.

Pozdrawiam i proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Zrób pełny wipe, zaintaluj jakiś stockowy ROM i zobacz czy problem będzie dalej istniał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakieś inne propozycje? Nie za bardzo mam czas na zabawę z konfigurowaniem wszystkiego itd., a trochę mnie ten błąd denerwuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi