Skocz do zawartości
Robert.raziel

INFO [Spis] @@@@@ Plikoteka LG L7 @@@@@

Rekomendowane odpowiedzi

Pierdzielenie z tym kernelem. Wgrałem kiedyś przypadkowo kernela z Desire HD na Desire Z i jedynie co to system się wysypywał. Wipe i ponowny reinstall innego kernela wszystko naprawił. Więc bez spiny. Na pewno nie uceglisz właściwym kernelem.

Po 2 nie wszystkie urządzenia mają kernel połączony z CWM także nawet jak wgrasz jajko z czego innego to i tak masz dalej dostęp do recovery

Edytowane przez Wizard_Polska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki chłopaki za odpowiedź po południu może wgram i zdam raport :P

Wyciapane z P700

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00
    Pierdzielenie z tym kernelem. Wgrałem kiedyś przypadkowo kernela z Desire HD na Desire Z i jedynie co to system się wysypywał. Wipe i ponowny reinstal innego kernela wszystko naprawił. Więc bez spiny. Na pewno nie uceglisz właściwym kernelem.

Po 2 nie wszystkie urządzenia mają kernel połączony z CWM także nawet jak wgrasz jajko z czego innego to i tak masz dalej dostęp do recovery

Po części masz rację, ale ja jakiś czas temu wgrałem kernel z innego modelu i płyta główna się spaliła zero reakcji telefonu żadnych wejść do recovery trup po płycie. A ucegliłem L7 już dwa razy testami. Ale ten dla CM10 na L7 działa, chociaż ja mam reboty na 1190 mhz i niebieski ekran,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne anomalie macie z tymi telefonami :) Ja przeflashowałem tyle urządzeń i z żadnym nie było problemu. Z LG mam na maksa CPU i też nic

Jeszcze wątpie żeby płyta mogła się spalić samym jajkiem, już prędzej bym obstawiał jakieś zapchanie pamięci i niemożność zmiany tego jajca :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Po części masz rację, ale ja jakiś czas temu wgrałem kernel z innego modelu i płyta główna się spaliła zero reakcji telefonu żadnych wejść do recovery trup po płycie. A ucegliłem L7 już dwa razy testami. Ale ten dla CM10 na L7 działa, chociaż ja mam reboty na 1190 mhz i niebieski ekran,

W takim razie co mi po takim OC?

Wyciapane z P700

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00
    Dziwne anomalie macie z tymi telefonami :) Ja przeflashowałem tyle urządzeń i z żadnym nie było problemu. Z LG mam na maksa CPU i też nic

Jeszcze wątpie żeby płyta mogła się spalić samym jajkiem, już prędzej bym obstawiał jakieś zapchanie pamięci i niemożność zmiany tego jajca :D

Nie dziwne, to też nie jest mój pierwszy telefon i urządzenie z androidem lub innym oprogramowaniem na pokładzie a spalona płyta taka diagnoza serwisu a jak chcesz to mogę ci podesłać ten kernel i sobie wgraj dla spróbowania. ;)

Edytowane przez szymel00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deniZ

4. Rooted official firmwares

...

c) v20a +cwm+root: DOWNLOAD

Plik niedostepny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive
    4. Rooted official firmwares

...

c) v20a +cwm+root: DOWNLOAD

Plik niedostepny...

U mnie w tej chwili działa.

Wysyłane z mojego Nexus 10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest V20b w formie zip najlepiej z rootem i bootloadrem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Znalazłem jakiś czas temu na zagranicznym forum, ale niestety link wygasł. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi