Skocz do zawartości
jakubek1994

[THEME] jTheme

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA! Przed instalacją włącz tryb debugowania!

Witam, otóż ukończyłem swój pierwszy motyw, Wgrywamy przez metamorpha. Jest to połączenie wielu motywów, edytowane były niektóre elementy z motywów na HDPI, nazwy plików pozmieniany po to, aby wszystko działało ze swiftem ;)

WYMAGANIA:

-Jakiś ROM z Deodexem i białą godziną na statusbarze-sam testowałem na quarxie, podejrzewam, że na romie Vasqueza też będzie działać ;)

WHITE ICONS VERSION

theme.pngtheme1.pngtheme2.png

Download:

jTheme 0.1.1.zip Metamorph

________________________________________________________________________________________________________________________

VANILLA ICONS VERSION

screenshot.png

ROZPAKUJ Z POZIOMU KOMPUTERA DO FOLDERU AndroidThemes NA SD

Download:

jTheme orginal.rar Metamorph

________________________________________________________________________________________________________________________

BLUE ICONS VERSION

bluestatus.png

Download:

jTheme-blue status.zip Recovery

NIE PONOSZĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA USZKODZENIE TELEFONU!

W razie błędów proszę tutaj pisać ;)

Update 15.11.2010: Poprawiono brak niektórych ikon w statusbarze, usczuplono paczkę do niezbędnego minimum.

Update 18.11.2010: Dodano wersję z niebieskimi ikonkami na statubarze.

Edytowane przez jakubek1994

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już wgrywam. Zaraz dam edita, czy działa.

---------- Post dołączono o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Nie wiem o co chodzi, ale po pobraniu pliku .zip sa w nim tylko dwie aplikacje, a powinno byc na pewno wiecej. Probowalem wgrac tak jak jest i nic sie nie zmienilo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz podmienić te pliki w recovery, po wejsciu w recovery wchodzisz w mounts and storage, a następnie klikasz mount system, podłączasz telefon ,wchodzisz w qtADB na pc podmieniasz pliki w /system/framework/ ogólnie mówiąc wgrywasz jak theme bakuja ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja myślałem, że jako paczkę zip. Zaraz wypróbuję :).

---------- Post dołączono o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Nie działa. Ale to chyba przez to, że jak zwykle nie umiem wgrać. Zainstalowałem, usuwając na kompie pliki i kopiując Twoje do fona. Wipe cache i wipe dalvik cache zrobiłem i stoi na drugim logu LG :/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ogóle to działa komuś? Nie wiem już co jest z tymi motywami. Robię wszystko co każecie, a nie chce ruszyć :/. Szlag mnie już trafia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi też o dziwo nie działało, ale wstawiłem działający na 100% motyw na metamorpha ;) Więc prosiłbym o przetestowanie ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ściągam, zaraz postaram się sprawdzić i jak najszybciej napisać, recovery znowu musiałem robić :P.

EDIT: Cholera jasna, po recovery nawet nie mogę wczytać systemu. Jest już logo androida i ciągle się resetuje przy bootowaniu :mad:. Może wgrać od nowa rom?

---------- Post dołączono o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Dobra, miałem jeszcze recovery z czystego Quarxa i po wczytaniu działa. Zainstaluję MM i sprawdzę ten motyw :).

EDIT3: Plik framework-res zatwierdza sie juz ponad 15 minut, czekac dalej, czy probowac od nowa?

Edytowane przez Smiechol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zatrzymaj metamorpha w task killerze i włącz, jeżeli nie włączyłeś debugowanie usb w ustawieniach ;) i próbuj ponownie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oXe

Niezbyt to ładne ;p Standardowy wygląd bardziej mi odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi