Skocz do zawartości
DarkImar

Speed Forge 3D juz dostępne

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, grę można kupić tylko na kartę kredytowe lub konto na amazon.com.. Czy jest jakiś inny sposób aby zakupić tę grę ;/ Może jakiś inny sklep obsługujący płatności paypal..?

Edit: znalazłem coś takiego: http://onlyandroid.mobihand.com/home.asp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

Sterowanie w grze kuleje maksymalnie. Kto wymyślij, żeby gaz był poprzez trzymanie wciśniętego Trackballa? Jeżeli zbierze się bonusa np. rakiete czy coś takiego to nie da się tego wybrać na ekranie trzymając jednocześnie gaz wciśnięty.

Po drugie sterowanie przechyłem jest za bardzo czułe w pobliżu neutralnego punktu. Powinno być proporcjonalnie i zdecydowanie mniejsze wychyły przy lekkich ruchach.

Jak na mnie obecnie sie nie da grać.

Gaz jak dla mnie powinien być tak samo jak przechył poprzez akcelerometr. Plus regulowanie czułości przechyłu w opcjach. Każdy ma inny styl jazdy. Ja już swój mam wyrobiony ścigająć się modelami RC i bardzo mi się podobała opcja w aparaturze do ustawienia krzywej steru i gazu.

Plus jakieś demo by się przydało.

flamner - pod paypala też podpinasz kartę płatniczą. Ja mam tą samą dokładnie pod paypala i pod slideme i działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, nie udało mi się dodać swojej karty płatniczej ;/ ani do paypala, ani do slideme - wina banku.. Prawdę mówiąc nigdy z niej nie korzystałem głównie ze względu na bezpieczeństwo. Środki na pp dodaję przelewem z banku, wolę nie ryzykować....

No cóż.. pozostaje mi tylko czekać, aż twórcy udostępnią alternatywną metodę zakupu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam na aktualizacje/poprawki liczyłbym na dodanie jak najszybciej:

-zmniejszenie czułości akcelerometru(najlepiej regulacja)

-czasem potrafi się przyciąć

-lepsze osadzenie przycisku od gazu.

Mam nadzieje, że programista/ści zrobią coś w tej kwestii.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś próbował pisać cokolwiek w 3D na androida to wie, że to nie jest proste. Osiągać 20 fps`ów przy tak zaawansowanej grafice graniczy z cudem.

Marudzie i narzekanie to domena polaków, idzie przywyknąć. Aczkolwiek to co napisaliście i zauważyliście postaramy się poprawić.

pozdrawiam

DarkImar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

Odnośnie płynności i grafiki to ja nie mam zastrzeżen. Myślę, że zmiana przycisku lub inne rozwiązanie dodawania gazu w porównaniu z tym co jest to już tylko drobna poprawka. Biorąc pod uwagę, że w grze rzadko się odpuszcza gaz(przynajmniej na 2 pierwszych planszach) to możnaby zrobić Autogaz i tylko hamować oddzielnym przyciskiem. Albo dodać opcję własnego ustawienia odnośnie gazu.

Odnośnie przechyłu to drugi pojazd trochę bardziej jest pewny w sterowaniu.

Według mnie gra ma potencjał i po ulepszeniach będzie naprawdę dobra.

Demo tzn. jednak plansza i jeden pojazd chyba jest koniecznością.

Edit: Zapomniałbym - przeciwnicy w grze jacyś tacy powolni są. Trzeba im trochę podkręcić pojazdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

michu2510

w Polsce nadal nie wiele osób ma kartę kredytową :|

Czy nie ma innego sposobu na jej pobranie - np. wysłanie sms`a za opłatą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Był rano w dziale download, ale polecieć musiał. a$ Ale fakt faktem - gra jest już puszczona w Neta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi