Skocz do zawartości
wojo

HTC One - pokrowce, etui

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam Spigena i też nie polecam..Kasa wyrzucona w błoto. Plastik bardzo trzeszczy i jest dosyć tandetny, wykończenie sporo pozostawia do życzenia(nierówne krawędzie) przy usb a przede wszystkim jest lużne wzdłuż krawędzi..Dobrze ze przez net jutro odsyłam..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Siloss

Nie będę odsyłał ale tandeta jak ... . Warta może z 5 zł. Trzeszczy i słabo spasowana. Tak jak pisał poprzednik kasa w błoto.

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Shatan

A wy z allegro zamawialiście?? Może to jakies podróbki ;/;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żadne podróbki.. Wszystko się zgadza.. Poczytaj sobie opinie na Amazon.. Głupi bylem ze dopiero po zakupie poszukałem ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym plastikiem byłem zdziwiony nieco już jak go dostałem. Otóż spodziewałem się cieniutkiej ale zaj....e:) twardej osłony sztywnej. A to jest naprawdę mocno odształcalny plastik który można wyginac na wszystkie strony. Podejrzewam że skutecznie chroni do pierwszego upadku - nie wierzę w wytrzymałość czegoś tak delikatnego. Jednak sprzedawcę muszę pochwalić - napisałem maila i mam odesłać i zwrot kasy.

Moje pytanie czy ktoś używał Stilguta lub Spigena skórzanego? Waham się pomiędzy tymi dwoma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie lepie case mate kupic sobie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kaban

Szukam ładnej wsuwki dla One'a.

Widział może ktoś taki model dla One?

Oryginalne Etui Bugatti do HTC One X Skórzane (3258538033) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kupiłem taką: etui futerał pokrowiec wsuwka HTC ONE M7 801e VIP (3240537754) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ale to jest nic innego tylko z podobnej wielkości telefonu. One wchodzi na wcisk, ledwo się mieści a do tego wnętrze nie jest takie delikatne jak obiecuje sprzedawca... Na pewno amelinium się spoleruje w tak ścisłej wsuwce... :mad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam Etui spingera wczoraj do mnie doszło a dzisiaj odsyłam bo tandeta tyle dobrze że allegrowicz jest uczciwy i bez problemu można odesłać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi