Skocz do zawartości
wojo

HTC One - pokrowce, etui

Rekomendowane odpowiedzi

kaban

tyku, kupiłem u tego samego sprzedawcy i niezbyt jestem zadowolony. Patrz wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chcesz kupić etui uag to skontaktuj się ze sklepem martingsm z tego co widziałem u nich na stronie to mają trochę pokrowców tej firmy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktos posiada cos takiego OTTERBOX COMMUTER CASE HTC ONE M7 BLACK (3260161424) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ? nie chodzi mi akurat o ten case mate bo jest jak dla mnie przesadnie drogi ale cos na podobe. Czy telefon staje sie ceglasty w tym? jak to chroni telefon? oplaca sie cos takiego uzywac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co sądzicie o etui Puro? Zabezpiecza cały telefon, ma matowe wykończenia i jest niedrogie :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy ktos posiada cos takiego OTTERBOX COMMUTER CASE HTC ONE M7 BLACK (3260161424) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ? nie chodzi mi akurat o ten case mate bo jest jak dla mnie przesadnie drogi ale cos na podobe. Czy telefon staje sie ceglasty w tym? jak to chroni telefon? oplaca sie cos takiego uzywac?

Tak jak wczesniej juz wspomnialem, posiadam Otterbox . Faktem jest, ze telefon zwiekszyl gabaryty, ale ja przeszedlem z Galaxy Note na One, wiec mnie to nie boli, a zalezalo mi na solidnej oslonie dla HTC.

Zamowilem tez sobie MF Quicksand by miec rowniez cos bardziej stonowanego. Jak przyjdzie i bedzie cos warte to dam znac na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeżeli chcesz kupić etui uag to skontaktuj się ze sklepem martingsm z tego co widziałem u nich na stronie to mają trochę pokrowców tej firmy

Dzięki za info.

Wg informacji od sprzedawcy zamawiają właśnie USG do HTC One i będzie można się ich spodziewać za ok 2-3 tyg :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 lata użytkuje HTC Desire HD bez żadnego etui i nic się nie stało.

Ma jedynie obtarte rogi i jedną rysę na wyświetlaczu (to przez moją głupotę).

Więc czy na pewno potrzeba etui do HTC One?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem lepiej jest zabezpieczyć telefon gdyż wystarczy chwila nieuwagi i jest się co najmniej 1000zł w plecy za lcd z dotykiem. A nikt raczej się z tego nie będzie zadowolony :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@yooshky

Jak się sprawdza ten soft ? Bo też mi się bardzo spodobał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Siloss

Właśnie dotarł do mnie Olo Tough HTC One Case. To jest to czego szukałem. Bardzo jestem zadowolony i jeśli ktoś lubi takie case'y do gorąco polecam. Świetnie trzyma się w dłoni i doskonale chroni.

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi