Skocz do zawartości
wojo

HTC One - pokrowce, etui

Rekomendowane odpowiedzi

Istred

Co do matowego Spigena, jest calkiem niezle. Dosyc drogi jak na kawal plastiku, ale nie ma nic lepszego "przezroczystego". Dodatkowo daja bardzo fajny screen protector. Egzemplarz, ktory posiadam jest dobrze spasowany, otwory dobrze wyciete, raczej nie skrzypi - kupiony z Allgero. Ogolnie jestem zadowolony, jednak porownujac cena-material-jakosc wykonania-wyglad daje ocene 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Shatan
    Co do matowego Spigena, jest calkiem niezle. Dosyc drogi jak na kawal plastiku, ale nie ma nic lepszego "przezroczystego". Dodatkowo daja bardzo fajny screen protector. Egzemplarz, ktory posiadam jest dobrze spasowany, otwory dobrze wyciete, raczej nie skrzypi - kupiony z Allgero. Ogolnie jestem zadowolony, jednak porownujac cena-material-jakosc wykonania-wyglad daje ocene 7/10.

mógłbyś podać link na allegro do niego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mutasek24

Co do Spigena, nabylem takowego i muszę przyznać że mało jestem zadowolony jak za tą cenę...fakt wygląda bardzie fajnie,delikatne,ale wiele do życzenia pozostawia spasowanie na moje jest troszkę za szeroki przez co skrzypi jak jakiś badziew za 10zl. W dodatku górną i dolną krawędź głośnika jest wcale nie zabezpieczona...szczerze liczyłem na coś więcej.:confused:

Wysłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Co do Spigena, nabylem takowego i muszę przyznać że mało jestem zadowolony jak za tą cenę...fakt wygląda bardzie fajnie,delikatne,ale wiele do życzenia pozostawia spasowanie na moje jest troszkę za szeroki przez co skrzypi jak jakiś badziew za 10zl. W dodatku górną i dolną krawędź głośnika jest wcale nie zabezpieczona...szczerze liczyłem na coś więcej.:confused:

Goowno i tyle... Swój odeslalem.. Badziewie za astronomiczna kasę.. Zwykle naciagactwo..

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mutasek24

Też bym odesłał ale na dzień dzisiejszy nic ciekawszego nie znalazlem na podobne tego, co prawda kupiłem silikonowe ale strasznie pocegla fona ,więc zostaje przy tym na razie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla wszystkich zainteresowanych Urban Armor Gear przesyłam 16 minutowe, bardzo szczegółowe review :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żesz cholerka, nie wiem na co się zdecydować. Czy ktoś posiada już wsuwkę godną polecenia? Bo pewnie zaraz cos odwalę i będę sobie w brodę pluł, że wcześniej nie zamówiłem.

Pozdrawiam

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kaban

@up.

Wstrzymaj się jeszcze kilka dni. Zamówiłem rano wsuwkę Bugatti z Zolti.pl, powinna do środy dojść. Napiszę co to warte. Dali mi gwarancję, że dedytkowana dla One i ma pasować jak ulał...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    om3ga
    Żesz cholerka, nie wiem na co się zdecydować. Czy ktoś posiada już wsuwkę godną polecenia? Bo pewnie zaraz cos odwalę i będę sobie w brodę pluł, że wcześniej nie zamówiłem.

Pozdrawiam

Też nie mogę się zdecydować.. Ma być skromne, płaskie, bez bajerów. Idealna by była wieksza wersja oryginalnego od HD2 z którego zresztą aktualnie korzystam ;) Kusi mnie ta filcowa ale sam nie wiem.. Noreve miażdzy wykonaniem ale niestety także ceną :zdegustowany: ehh

Zobaczymy jeszcze jak sie Bugatti kabana bedzie prezentowac w realu (tu prośba o real fotki jak dojdzie wsuweczka :) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi