Skocz do zawartości
wojo

HTC One - pokrowce, etui

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

możemy zrobić zbiorowe zamówienie :) ja ze swojej strony chcę zamówić przynajmniej dwa takie futerały. Kurs dolara to jakieś 3zł 15gr :) więc wyjdzie 40zł no dajmy najwięcej 43zł za takie etui, bo będzie to uzależnione od aktualnego kursu + przesyłka do Polski.

Zatem kto jest na 100% chętny?

Edytowane przez JoY RidE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krycho

A ktoś ma to etui? Jak wrażenia?

Sklep HTC

Wygląda ok :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to etui niby jest fajne, ale potrafi zarysować obudowę htc. Wnętrze obudowy nie jest takie śliskie :) obejrzyj:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

Dzisiaj odebrałem to etui HTC HC-C841 - Etui One. Nie jestem z niego zadowolony. Używałem chwilę bo oddałem telefon do serwisu. Przez tą chwilę zdążyłem się przekonać, że nie jest to to czego oczekiwałem. Wykonanie etui raczej na średnim poziomie. Telefon po włożeni do plastikowego ramki trzyma się zbyt delikatnie. Mam wrażenie, że wyświetlacza to to nie ochroni. Funkcjonlne jest. Nie powiem, ale "Łan" zasługuje na coś lepszego.

Uprzedzam, że to moje subiektywne odczucie po kilku chwilach korzystania z etui.

Pozdrawiam,

Filip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sulo
    Hej,

Dzisiaj odebrałem to etui HTC HC-C841 - Etui One. Nie jestem z niego zadowolony. Używałem chwilę bo oddałem telefon do serwisu. Przez tą chwilę zdążyłem się przekonać, że nie jest to to czego oczekiwałem. Wykonanie etui raczej na średnim poziomie. Telefon po włożeni do plastikowego ramki trzyma się zbyt delikatnie. Mam wrażenie, że wyświetlacza to to nie ochroni. Funkcjonlne jest. Nie powiem, ale "Łan" zasługuje na coś lepszego.

Uprzedzam, że to moje subiektywne odczucie po kilku chwilach korzystania z etui.

Pozdrawiam,

Filip

Zgadzam się z Tobą. Użytkowałem tydzień i plastik zaczął się zdzierać. To drugie oryginalne używałem dwa dni ale z telefonu zrobił się straszny kloc...na chwilę obecną bez żadnego futerału i jest ok.

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja z chęcią przyłączę się do zamówienia z amazonu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zgadzam się z Tobą. Użytkowałem tydzień i plastik zaczął się zdzierać. To drugie oryginalne używałem dwa dni ale z telefonu zrobił się straszny kloc...na chwilę obecną bez żadnego futerału i jest ok.

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

No właśnie spodziewam się, że z tego mojego "za chwilę" zrobi się "szmata".

Ja się zastanawiam nad tym ROCK Flip Cover for HTC ONE M7. Na drugiej stronie wątku podawał linka kolega moljoh. Etui wydaje się nie zrobi z łana cegły :-)

Pozdrawiam,

Filip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    moljoh

@fitek77 Dotarło w końcu to etui, ale przyszło inne niż zamawiałem:) Podobne, ale plecki nie są przeźroczyste tylko czarne. Niestety cierpi ono na znaną przypadłość chyba wszystkich flipów do One na razie - klapka odstaje, bo nie ma żadnego mechanizmu zapinającego. Oprócz tego otwory na głośność nie są dopasowane, chociaż o dziwo dobrze się wciska przez ramkę. Oprócz tego przyszedł ten pouch, który podawałęm - ładny, ale góra One wystaje i ogólnie luźno telefon siedzi.

PS. Jakiś miesiączek szlo z Hong Kongu

---------- Post dołączono o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Nie kapuję, czemu nie ma w ogóle bumperów do ONE, takich jak:

Amazon.com: Poetic Borderline Bumper Case for HTC One M7 (Update Version) White/Gray(3 Year Manufacturer Warranty From Poetic): Cell Phones & Accessories

Przecież żal straszny chować aluminiowy tył za plastikiem, nawet przeźroczystym, a taki bumper chroniłby ekran jak One leży ekranem do dołu, i przy upadku na kant telefonu (albo na przód płasko - tak jeden koleś na XDA ekran strzaskał).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @fitek77 Dotarło w końcu to etui, ale przyszło inne niż zamawiałem:) Podobne, ale plecki nie są przeźroczyste tylko czarne. Niestety cierpi ono na znaną przypadłość chyba wszystkich flipów do One na razie - klapka odstaje, bo nie ma żadnego mechanizmu zapinającego. Oprócz tego otwory na głośność nie są dopasowane, chociaż o dziwo dobrze się wciska przez ramkę. Oprócz tego przyszedł ten pouch, który podawałęm - ładny, ale góra One wystaje i ogólnie luźno telefon siedzi.

PS. Jakiś miesiączek szlo z Hong Kongu

---------- Post dołączono o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Dzięki za info. Trochę się zawiodłem bo to etui wyglądało fajnie. No cóż trzeba czekać na coś co będzie chronić telefon i za razem nie nędziesz go szpecić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    holipa

@UP w przypadku omawianego modelu telefonu nigdy się nie doczekasz takiego pokrowca :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi