Skocz do zawartości
Meler

[4.1.2] MIUI v5 3.5.24

Rekomendowane odpowiedzi

czy ten rom jest stabilny wmiare? Bo naprawdę mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

da się go użytkować na co dzień , czasem wyskoczy jakieś FC ale to nie przeszkadza,

ps. wie ktoś dla czego po instalacji paczki multilang, restarcie i udanej instalacji paczki z gapsami one jednak nie działają wywala mi FC gdy próbuje włączyć Gmaila lub inną apkę od Google, bez paczki językowej wszystko działa dobrze, gapsy i ViPER4Android FX. Nie wiem czy to tylko u mnie tak się dzieje czy ktoś jeszcze takie coś ma. Czy jest to przez to że mam starsze recovery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdopodobnie brakuje pamięci na partycji systemowej. Możesz usunąć niepotrzebne dzwonki i aplikacje. Całej paczki gapps też nie widzę sensu instalować. Wyciągnij z niej Sklep Play czyli vending.apk i ewentualnie gmail jeśli używasz i zainstaluj normalnie w systemie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubaaY

Chodzi na zielonej soczewce ? Jak było to sry ,ale nie czytałem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowalem MIUI V5 z strony miuipolska i nie ma gappsow i aplikacji do smsow czy nawet miuimarket

To jest norma?czy sie wywalila instalacja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam czy może testował ktoś już MIUI v5 3.9.6 PL ?? Może coś napisać ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa bardzo fajnie. Ale Jest jedno ale. Rom się instaluje a spolszczenie tylko w małej części bo brakuje pamięci. Także dużo rzeczy jest po angielsku. Po mocnym cięciu plików i aplikacji udało mi się spolszczyć wszystko ale dużo z tym roboty było.

Poza tym uważam, że to jeden z najlepszych romów na Defy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako że dla Defy Multilang jest zbyt duży bo parycja systemowa ma tylko 325mb. Osobiście korzystam ze spolszczeń dla Xperii Neo V lub Arc S. Wycinam parę programów z tych spolszczeń i zastępuje tymi z multilang tak żeby cała paczka ważyła koło 100mb a paczka z samym romem jakieś 175mb. Tym oto sposobem po zainstalowaniu obu paczek i gapps ze strony miuipolska, oraz viperFX zostaje mi jeszcze 10mb w systemie. Cały system chodzi dobrze nie ma fc i jest w pełni spolszczony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid

Sprawdźcie w tym tygodniu jak multi będzie chodzić. Zrobiłem parę poprawek do skryptu, a w zasadzie dorzuciłem Defy do funkcji, która zajmuje się obcinaniem romu dla MI-1 i SGS2. Nie będzie aplikacji Transfer, bardziej skompresowane grafiki tapet czy usuwanie większości dzwonków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi