Skocz do zawartości
Meler

[4.1.2] MIUI v5 3.5.24

Rekomendowane odpowiedzi

offtop do skasowania.

jeżeli pomimo FAQ i szukajki i dokładnych instrukcji zawartych w wiekszości tematów wciąż bedziemy udzielać informacji tym którzy są zbyt leniwi zeby poszukać nigdy nie nauczymy ich jak korzystać z forum i nie zaśmiecać tematów poprzez powielanie tych samych odpowiedzi gdzie tylko sie da.

takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie taki całkiem offtop, instalowałem V5 aby przetestować i stwierdzam, że jest mocno spowolniony. ;)mimo wszystko, dziękuję za pomoc aston78 :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowa wersja 3.4.5 dostępna na ###### . Przetestowalem i mam wrażenie, że jeszcze wolniej działa niż poprzednia. Tak więc nie polecam.

Edytowane przez taki_jeden

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siedzę ostatnio na tym romie i jednak bardziej mi odpowiada niż WajkIUI 3.1.27. V5 ma lepszy interfejs i jest wydajniejszy (na WajkIUI np. przęglądarka muliła i się wieszała).

Jak napisałem wcześniej, nie polecam oficjalnego romu z miui.pl tylko modyfikacje ze strony [V5][Defy/+][bETA] MIUIes V5 MOD Zapatos de los niños¡¡ 3.4.5 (12/4/2013).

Jednak kilka rzeczy mi nie pasowało i zmodyfikowałem tą modyfikacje ;)

Moje zmiany:

-dodane oficjalne tłumaczenia z miui.pl (nie trzeba już żadnych dodatkowych spolszczeń)

-klawiatura xperia została zmieniona na standardową (xperia nie działa poprawnie)

-zmieniony RootExplorer na wersję z językiem PL

-usunięta aplikacja Weatherbz

Jeśli ktoś chętny - link do pobrania: pl_miui_defyplus_3.4.5_4.1_fix_2 - Download - 4shared

Rom bazuje na wersji 3.4.5 Lite(12/4/2013).

Co do ustawień, polecam: (opcje programistyczne)

-wyłączyć nakładki HW

-włączyć renderowanie na GPU

Uwaga! Przy pierwszym uruchomieniu trzeba dużo, dużo cierpliwości bo rom się wyjątkowo długo ładuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak z niezawodnością i szybkością ? Lepiej niż na twoim romie opartym o sb?

Wysłane z mojego MB526 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szybkość i stabilność na pewno gorsza w miui. Ale jeśli ktoś lubi eksperymentować, ma dość standardowego wyglądu systemu i nie miał nigdy do czynienia z miui v4/v5 powinien spróbować jak to wygląda i działa ;)

Na stronie z której użyłem romu - bazy praktycznie codziennie wychodzą nowe aktualizacje więc powinno być coraz lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Długo czekałeś na uruchomienie? Trwa ono kilka minut i w pierwszej chwili wygląda jak bootloop.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uzywam tego zmodyfikowanego romu od 2 dni i rzeczywiscie jest szybki, ale lapie zwiechy co jakis czas takie, ze z minute nic sie nie da zrobic. Dzis tak zrobil przy pezychodzacym polaczeniu

Wysłane z mojego MB526 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest może jakaś nowa wersja? Lub nowe "lighty"? Wybaczcie ale nie chce mi się sprawdzać. :D

Edytowane przez aston78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi