Skocz do zawartości
Meler

[4.1.2] MIUI v5 3.5.24

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki przykład dajesz innym modzie ;)

Najnowsza oficjalna wersja z ###### to 3.4.19. Link w pierwszym poście.

Nieoficjalna czyli to samo co wyżej + różne poprawki z dzisiaj - [V5][Defy/+][bETA] MIUIes V5 MOD Zapatos de los niños¡¡ 3.4.19 (22/4/2013)

Ostatnich wersji nie testowałem ale na pewno rom dalej bardzo muli i na otwarcie każdej apki trzeba czekać bardzo długo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj przepraszam,każdego czasem dopada lenistwo, a jakbym otworzył jeszcze jedną kartę to mój komputer wyleciałby w powietrze. :E

Zaraz zobaczę nieoficjalną wersję z dnia dzisiejszego i zdam sprawozdanie. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe dla bezpieczeństwa załóż kask siedząc przed nim ;D

Nie zapomnij o spolszczeniu z ######

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po dwu dniowej walce z tym romem, odpuszczam sobie.

Mam ten sam problem z wpisywaniem pinu i automatycznym restarcie.

Probwalem instalowac bezposrednio z CM10 i nic, zrobilem nawet flash do froyo i tez nic, dalej restart po wisaniu pinu.

Dodoanie partycji ext i zmianie na ext3 tez nic nie dalo.:mad:

Moze wroce jak ktos sprobuje opsiac w sensowny sposob rozwiazanie tego bledu. Wracam do CM10.a:\\

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Meler

Pojawiła się nowa wersja 5.3.5:

-dodany Google Play 4.0.27

-dodatkowe rozmiary siatki pulpitu dla HTC One X

-usuwanie z pulpitu, a także z menu ustawień Xiaomi apki MI Kredyty (podziękowania dla Kamila Zdancewicza za kod)

- poprawki tłumaczenia w Camera MIUI na „Time Lapse” i „Zwolnione tempo (HFR)”, „Uproszczone wyświetlanie” (MI-2)

- poprawiony chiński tekst na widżecie pogody MIUI. BTW: wsparcie dla widżetów MIUI działa w Pogodzie BZ 4.5.9

-zmieniony przedrostek nazwy pliku dla nagranych połączeń na „Nagrywanie” (MI-2)

-poprawione usuwanie chińskich aplikacji w MI-One podczas instalacji

-nowa ikonka kalkulatora i kamery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Meler

Nowa wersja 3.5.10

-zablokowanie możliwości pokazywania tekstowej, chińskiej prognozy pogody w zegarku Prosty

-dodane 2 nowe zegarki: Prosty lewy i centralny (testowane jedynie na 720p!)

-„naprawione” Filtrowanie numerów (kategorie spamowe przy nieznanych numerach) – funkcja usunięta dla użytkowników international

-zwiększona do 1242 Mhz maksymalna częstotliwość CPU dla profilu Oszczędny. Dla Normalny i Wydajny max CPU też 1242 Mhz. Tweak tymczasowy dla testu baterii. (Dla Mi)

-podbicie jakości JPEG z 85% do 100% w Aparacie (MI-2)

Link w pierwszym poście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zdjąć z tego romu simlocka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czessi

Nikt nie testuje jeszcze nowej wersji z 7 lipca? Jestem ciekaw czy nadaje się do codziennego użytkowania...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja testuje. Napisałem do Acid (gościa robiącego tłumaczenia) żeby robił je dla portu By ManuelAmadeo. Zbyt dużo zmian jest w spolszczeniu aby stosować je do innych romów. Tak więc na miui.polska.pl jest już link do romu by ManuelAmadeo i spolszczenie do niego.

Co do samego romu wg mnie nadaje się do codziennego użytku. W porównaniu do pierwszych wersji teraz naprawdę szybko i płynnie chodzi. Czasem zdarzy się restart albo przymulenie ale wtedy wystarczy przytrzymać przycisk Home, wyczyścić aplikacje z pamięci i rom działa normalnie.

Zalecam po instalacji romu uruchomić telefon a następnie ponownie recovery i dopiero wtedy spolszczenie. Inaczej może nie widzieć system polskiego języka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi