Skocz do zawartości
Meler

[4.1.2] MIUI v5 3.5.24

Rekomendowane odpowiedzi

o co chodzi z tym tu wpisem : Poprawiony FC przy podłączaniu USB OTG (MI-2)?

Myślałem że host USB działa ale dzisiaj instalowałem specjalnie żeby to sprawdzić ale myszka nie ruszyła, ani nawet napięcia chyba nie podawał bo dioda na odbiorniku nawet nie mrugła.

A tak po zatem działa wam usuwanie simlocka, bo u mnie po wgraniu mam bootloopa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten wpis dotyczy tylko telefonu Xiaomi Mi-2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Remko

@drakko

spróbuj tak:

- Wgraj oryginalny rom

- następnie spróbuj wrzucić Cyanogen 10 i daj znać czy poszło

* Przypuszczam że problem tkwi w filesystemie, rom który używałeś do tej pory jest w ext3 a nowy miui w ext4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drakko

Dzięki za radę. Problem w tym roku ze juz tego próbowałem. Wygrałem taki_jeden Rom i na nim instalowałem MIUI. W różnych kombinacjach wipe/reboot. Bez efektów. Na razie dam sobie spokój z nowym MIUI. Zostaje przy wiui którego szybkości chyba nic nie przebije.

Wysyłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nie masz czego żałować. Miui V5 nadal nie działa zbyt dobrze. Częste zwiechy i restarty to standard. Ale jak ktoś lubi miui to może przymknąć na te wady oko i używać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Remko

Wiele rzeczy nie działa jak powinno: lagi w pracy, długo uruchamiające się aplikacjie (aparat masakra), zwiechy do tego stopnia że trzeba wyciągnąć baterie, przy romi'e 3.7.19 pojawia się komunikat "karta sim zablokowana" mimo że pin mam wyłączony, jeżeli wskoczy jakimś cudem zasięg to nie można się nigdzie zadzwonić

Edytowane przez Remko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drakko

Fanem MIUI nie jestem. Launcher uważam za mega chybiony pomysł. Za to z pozostałych dodatków nie umiem zrezygnować. Chciałem sprawdzić co nowego jest w MIUI v5. Zostanę jednak przy zestawie wiui i smart launcher. Zresztą szybkość działania i funkcjonalność tej pary zaskoczyła ostatnio kumpla (właściciela dwu jajowego samsunga)

Wysyłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oz69

Panowie a ja zainstalowałem najnowsza wersje Miui i wszystko działa. na poczatku był problem z BT w aucie ale po jakos udąło się połączyć. jak na razie jestem bardzo zadowolony . no i bateria. przez caly dzien normalnego użytkowania telefony tylko 40% w plecy. sorki ale na jak miałem wcześniej wgrany najnowszy "taki jeden" to bateria wytrzymywała max 1 dzień. jak na razie jeden z lepszych romów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up nie mow ze jest plynniejszy i stabilniejszy niz taki jeden rom

Wysłane z mojego MB526 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MIUI unofficial czy modowane i tak nie nadaje sie do uzytkowania... Laguje, zwiechy i okazjonalne fc :/

Lubie ten feeling ale niestety po jedynej slusznej wersji gb, nie warto sie w to pchac, a szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi