Skocz do zawartości
WueRZet

ROM JB 4.1.2 MIUIv5 #3.3.29R2 | AOSP-CM10 | s89 production | Pyramid | ONLINE | [3.4.2013]

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietam, jak w wersji MIUI GB na HTC HD2 moglem zmienic logo operatora i wiele innych bajerow, na tej wersji nie ma w ogole tego programu od MIUI, gdzie mozna bylo te opcje dostosowywac - da sie to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Miła informacja. Port MIUI na Sensacje bazuje na Androidzie w wersji 4.2.2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aż zainstaluję i zobaczę, czy coś się naprawiło z tym głośnomówiącym podczas nagrywania rozmów...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niech ktos da nowe linki bo ten tutaj i na xda nie dziala

dobra nie bylo prosby na stronie http://######/ jest soft do pobrania ale wtopa:)

Edytowane przez zajaczek87
    Najpierw pomyśl, później zrób:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, już nie ma tego problemu z głośnomówiącym, ale dało mi taktowanie 1,2 GHz, gdzie standardowo jest 1,5 GHz... Ale chamstwo. Zainstalowałem pliczek MIUI_XE to mi pokazuje, że mam wersję 3.11.8 a nie 22 i nadal mam 1,2 GHz. Bu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

HTC Sensation ma stockowe taktowanie zegara na poziomie 1,2 GHz. 1,5 ma Sensation XE. Port jest robiony pod Sensation 4G (pyramid) więc mając XE to Ci się zmieni. Ale taktowanie zegara przecież można łatwo zmienić. :)

Na miuipolska dostępny jest port z 22.11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ją mam, Kernel R44.5 i mi teraz to działa ok, ale aparat mi wywala, nie mogę nic nagrywać (galeria przestaje odpowiadać i aparat od razu się wyłącza) a przy zrobieniu zdjęcia tak samo jest. xD Ja to mam problemy. Kernela zainstalowałem raz jeszcze zmieniając jedynie CPU na 1590 MHz. Bosko. :/ A powiem, że MIUI jako jedyny rom mi się podoba, jakoś ViperS nie przypadł mi do gustu... A MIUI Launcher to już nie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co moze byc przyczyna tego ze co chwile dostaje komunikat proces android phone zostal zatrzymany i co chwile wywala mi brak karty sim dwa razy wgrywalem ten soft oczywisice full wipe bylo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Skąd ściągałeś ?

Wgraj z miuipolska + sformatuj wszystkie partycje w telefonie opróćz karty SD (w recovery jest taka opcja).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pobralem z MIUI v5 | MIUI Polska oczywiscie do sensation, zrobilem format wszystkich partycji i dalej to samo problem pojawia sie gdy chce wyswietlic kontakty z sim i juz tylko nowy soft bo ciagle brak karty za chwile jest za chwile brak

to normalne ze instalacja przebiega w jezyku dla mnie nie zrozumialym same krzaczki itd.. pozniej zmieniam na polska i jest ok

Edytowane przez zajaczek87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi