Skocz do zawartości
WueRZet

ROM JB 4.1.2 MIUIv5 #3.3.29R2 | AOSP-CM10 | s89 production | Pyramid | ONLINE | [3.4.2013]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z aplikacją Endomondo, na telefonie mam najnowsze polskie MIUI 4.3.28. Po pierwsze w Endomondo występują artefakty szczególnie gdy otworzy się mapę. Ale to nie jest główny powód mojego postu, gorsze jest to ze jest jakiś dziwny problem z GPS, gdy włączę endo to bardzo długo łapie fixa (niekiedy to nawet w ogóle nie złapie), dodam że np gps status łapie fixa w ok 5sek na zewnątrz. Ale najdziwniejsze jest to że jeśli pierwsze włączę edno i później gps status ten drugi też nie może złapać fixa tak jak by endo w jakiś sposób blokowało gps. A na koniec dodam że choć endo po jakimś dłuższym czasie pokaże że gps OK to i tak zapisuje jakieś 100m trasy a później tak jak by gubi sygnał, liczy tylko czas i pokazuje wyszukiwanie. Z telefonem na pewno wszystko mam ok ponieważ na na innych systemach wszystko działa bez najmniejszego problemu. To jest już moje drugie podejście do MIUI, za pierwszym razem wróciłem do sense też z tego samego powodu, tylko że wtedy wyskakiwał mi jakiś błąd przy włączaniu endo, myślałem że coś poprawili, jednak się przeliczyłem. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Jeśli tak to może podpowie w jaki sposób sobie z tym poradzić.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka jest najlepsza wersja MIUI? Ktora najbardziej polecacie? I jakie mody do systemu warto wrzucic? Pamietam, za czasow HD2, jak mialem MIUI to moglem sobie ustawic na pasku logo operatora, na najnowszym juz nie wiedzialem jak. Nie mialem MIUI Control Panel chyba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co widzicie w tym MIUI, ja tam robilem podejście do tego romu na dwóch modelach telefonów i za każdym razem wywalalem to dziadostwo.

Wysłane za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi